gadżety

Nowości słuchawkowe Pioneera

news |
Nowości słuchawkowe Pioneera

Pioneer wprowadza bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z funkcją NFC, model SE-MJ561BT.

Nowe słuchawki firmy Pioneer umożliwiają współpracę z urządzeniami Bluetooth, a także, dzięki wbudowanemu mikrofonowi, pozwalają na prowadzenie rozmów telefonicznych. SE-MJ561BT wyposażono w technologię NFC, która umożliwia bezprzewodowe połączenie dwóch urządzeń poprzez ich zbliżenie. Przyciski umieszczone w obudowie słuchawek dają kontrolę nad głośnością, funkcją odtwarzania/pauzy, zmiany utworu oraz odbierania połączeń. SE-MJ561BT oparto na dużych 40mm przetwornikach. Połączenie materiału przypominającego skórę z miękkimi poduszkami nauszników sprawia, że nawet wielogodzinne odsłuchy są bardzo komfortowe. Zewnętrza strona słuchawek jest wykończona aluminiowymi krążkami. Słuchawki są dostępne w kolorze srebrnym oraz brązowym.

Pioneer SEMJ561BT

To nie wszystkie nowości Pioneera. Zaledwie kilka miesięcy po premierze słuchawek SE-MX9 z serii Superior Club Sound firma zdecydowała się wprowadzić do sprzedaży nową, czerwoną wersję kolorystyczną tego modelu, wyposażonego w przetworniki 50mm, których technologię w dużej mierze oparto na legendarnych już, profesjonalnych słuchawkach HDJ-2000.

Pioneer SEMX9R

W modelu SE-MX9 pałąk zaprojektowano tak, by jak największą powierzchnią przylegał do głowy, co zapewnia bardzo stabilne oraz komfortowe dopasowanie. Ponadto SE-MX9 wyposażono w odłączany, nieplączący się przewód o długości 1,2m. Wygodnie zintegrowany z przewodem mikrofon i pilot zdalnego sterowania ułatwiają korzystanie z telefonu. Wraz ze słuchawkami otrzymuje się etui do przenoszenia, drugi kabel do zastosowania w domu (2m), przejściówkę do samolotu oraz 6,3mm pełnowymiarowy wtyk stereo.

INFO www.pioneer.pl

słuchawki