hi-fi

Słuchawki Denon AH-MM400, AH-MM300, AH-MM200

news |
Słuchawki Denon AH-MM400, AH-MM300, AH-MM200

Nowe słuchawki Denon Music Maniac zawierają autorskie rozwiązania dotyczące przetworników i obudowy nauszników

Najwyższy model nowej linii słuchawek Denon AH-MM400, zapewnia komfort i pasywną izolację akustyczną. Posiada nauszniki wykonane z prawdziwego drewna (amerykański orzech), dzięki którym słuchawki wyglądają elegancko i lepiej brzmią. Zastosowano tu 40-milimetrowe przetworniki, wykorzystujące autorską technologię Denon "Free Edge", umożliwiającą membranie przetwornika precyzyjne poruszanie się wzdłuż osi, co minimalizuje zakłócenia i poprawia dynamikę. Samą membranę skonstruowano w oparciu o zaawansowany technologicznie kompozyt węglowy, dzięki czemu jest ona niezwykle lekka i sztywna. Przetworniki zawierają magnesy neodymowe. AH-MM400 cechuje współczesne, europejskie wzornictwo. Wygodny, wyściełany pałąk zawiera aluminiowe elementy utrzymujące muszle, dzięki czemu słuchawki można szybko i prosto złożyć. W zestawie znajdują się również dwa odłączane przewody audio (obydwa z miedzi beztlenowej). Jeden z nich wyposażono w przyciski sterowania i mikrofon, drugi jest zwykłym przewodem bez tych funkcji. Do zestawu dołączone jest także etui wraz z 3,5-milimetrową przejściówką słuchawkową typu jack, umożliwiającą podłączenie słuchawek do domowego systemu hi-fi.

denon

Model AH-MM300 posiada nowocześnie zaprojektowane muszle oraz wykorzystuje tworzywo wzmocnione włóknem szklanym, które jest zarówno lekkie, jak i sztywne, co pomaga minimalizować zakłócenia wynikające z rezonansu. Elipsoidalne muszle posiadają gładkie wykończenie przypominające ceramikę. W 40-milimetrowych przetwornikach zastosowano technologię "Free Edge" wraz z membraną z zaawansowanego technologicznie kompozytu węglowego oraz magnesy neodymowe. Ponadto AH-MM300 są dostrojone do neutralnej charakterystyki dźwięku przy najszerszym zakresie częstotliwości. Aluminiowe elementy utrzymujące muszle umożliwiają szybkie i proste złożenie słuchawek. Do słuchawek dołączone są dwa odłączalne kable audio (obydwa z miedzi beztlenowej) - jeden jest wyposażony w przyciski sterowania i mikrofon, drugi nie posiada tych funkcji. W zestawie znajduje się również pokrowiec oraz 3,5-milimetrowa przejściówka typu jack.

Podobnie jak słuchawki AH-MM300, nauszny model AH-MM200 również posiada muszle w kształcie elips o eleganckim wykończeniu przypominającym ceramikę oraz są zbudowane z materiału wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu ograniczono rezonans, zachowując lekkość i sztywność. W 30-milimetrowych przetwornikach zastosowano magnesy neodymowe oraz membrany o potrójnej warstwie (technologia Denon), co zapewnia dźwięk o szerokim paśmie przenoszenia i wysokiej dynamice. Aluminiowe elementy utrzymujące muszle umożliwiają szybkie i proste złożenie słuchawek. Dostępne w czarnym lub białym wykończeniu, słuchawki AH-MM200 są wyposażone w dwa odłączane przewody. Jeden z kabli ma dodatkowo przyciski sterowania i mikrofon. Do zestawu dołączony jest pokrowiec.

denon AH-MM300

Denon przygotował także specjalną aplikację Audio App (iOS i Android), umożliwiającą tworzenie i zapisywanie własnych krzywych EQ, błyskawicznych playlist oraz słuchanie internetowych stacji radiowych poprzez wbudowany serwis TuneIn i wiele innych.

INFO www.denon.pl