gadżety

Głośnik Envaya mini Denon

news |
Głośnik Envaya mini Denon

Przenośny głośnik z Bluetooth Envaya Mini Denon bazuje na sukcesie swojego większego brata - Envaya.

Przenośny głośnik z Bluetooth Envaya Mini Denon bazuje na sukcesie swojego większego brata - Envaya. Oferuje podobną jakość dźwięku w jeszcze bardziej kompaktowej, przyjaznej, kolorowej i wodoodpornej obudowie. Ten idealny towarzysz podróży jest wyposażony w solidny akumulator o 10-godzinnym czasie pracy i zestaw głośnomówiący z systemem redukcji szumu, dzięki czemu nie trzeba wybierać między słuchaniem muzyki a prowadzeniem rozmowy.

Zastosowanie chronionej patentem technologii MaxxAudio oraz podwójnych, ponadwymiarowych przetworników pozwala temu miniaturowemu głośnikowi dostarczyć efekt daleko przekraczający oczekiwania, na które mogłyby wskazywać jego rozmiary. Cyfrowe technologie przetwarzania dźwięku (przetwarzanie wysokich tonów i rozszerzony dźwięk 3D) tworzą wyraźną scenę dźwiękową. Idąc w ślady swojego starszego brata, Envaya Mini jest bardzo dobrze przystosowany do wszelkich połączeń. Zastosowanie technologii aptX Bluetooth pozwala na strumieniowanie w jakości CD z dowolnego kompatybilnego urządzenia mobilnego. Parowanie NFC oznacza, że połączenie może być maksymalnie proste - każde urządzenie audio obsługujące Bluetooth NFC może zostać automatycznie połączone poprzez zetknięcie z Envaya Mini (bez naciśnięcia przycisku, bez czekania na wykrycie urządzenia).

denon

Poza odtwarzaniem muzyki jest to idealny przenośny system dla osób, które chcą grać w gry lub oglądać filmy na swoich mobilnych urządzeniach. Niezwykle małe opóźnienie - zaledwie 32 milisekundy - oznacza, że nie występują problemy związane z synchronizacją ruchu warg, co ma miejsce przy standardowym streamingu Bluetooth.

Elegancka stylistyka oryginalnego Envaya znalazła swoje odbicie w nowej formie, dzięki której Envaya Mini może być ustawiony pionowo lub poziomo i jest dostępny zarówno w eleganckim czarnym wykończeniu z maskownicą z miękkiej, niebieskiej tkaniny, jak też białym - z maskownicą jaskrawo pomarańczową. Ponadto Envaya Mini jest odporny na działanie wody i wyposażony w stylowe podróżne etui.

INFO www.denon.pl