hi-fi

Premiera Auris Audio w salonie Hi-Ton Home of Perfection

news |
Premiera Auris Audio w salonie Hi-Ton Home of Perfection

W warszawskim salonie Hi-Ton Home of Perfection trwa tydzień z Auris Audio

W dniach 17-22 listopada w warszawskim salonie Hi-Ton Home of Perfection ma miejsce polska premiera marki Auris Audio. Do dyspozycji odwiedzających w tych dniach salon jest pierwsze urządzenie tej firmy, jakie pojawiło się w naszym kraju - audiofilski wzmacniacz lampowy Adagio 300B. Jest to wyjątkowo dopracowany i przykuwający wzrok wzmacniacz zbudowany zgodnie ze wszystkimi regułami sztuki. Wyposażony jest w cztery wejścia liniowe i wyjścia dla kolumn o impedancji 4 i 8 omów. Użytkownik ma do dyspozycji także zdalne sterowanie w formie pięknego pilota wykonanego z drewna i metalu.

Jak większość purystycznych wzmacniaczy zbudowanych na bazie najsłynniejszych i najbardziej kultowych triod w układzie single-ended, Adagio 300B oddaje moc 8W na kanał, jednak z odpowiednio dobranymi kolumnami potrafi zachwycić spójnym, muzykalnym i wciągającym brzmieniem.

Podczas trwających cały tydzień pokazów od 17-22 listopada, najnowszy wzmacniacz Auris Audio będzie grał w towarzystwie takich zestawów, jak Focal Diva Utopia BE, Triangle Antal Anniversary czy Audel CG Tower. Do dyspozycji będzie także cały asortyment dostępny w salonie, więc na życzenie klientów istnieje możliwość dokonania zmian w systemie odsłuchowym.

Wszystkich zainteresowanych odsłuchem tego wzmacniacza zapraszamy do odwiedzenia salonu Hi-Ton Home of Perfection przy ulicy Pańskiej 75 w Warszawie.

INFO www.hi-ton.pl

Hi-Ton