hi-fi

Samsung i Hi-Fi Choice & Home Cinema wspólnie na Audio Show

news |
Samsung i Hi-Fi Choice & Home Cinema wspólnie na Audio Show

Już w najbliższy weekend w Warszawie, od 8 do 9 listopada, odbędzie się 18 edycja Audio Show.

Ta renomowana impreza co roku przyciąga tłumy audiofilów i wielu najwyższej klasy wystawców. W tym doborowym gronie nie mogło zabraknąć firmy Samsung, która przygotowała prezentację swoich najnowszych urządzeń wspólnie z miesięcznikiem Hi-Fi Choice & Home Cinema. 
Kolejna edycja warszawskiego Audio Show odbędzie się na ponad 3000 m, w rekordowej liczbie 110 sal wystawowych, przyciągając aż 104 firmy, które zaprezentują swoje produkty. Impreza, która gościć będzie we wnętrzach trzech ekskluzywnych hoteli - Bristol, Golden Tulip oraz Radisson Blu Sobieski - jest drugim co do wielkości eventem poświęconym tematyce sprzętu audio w Europie.

samsung

Samsung także pojawi się podczas Audio Show, gdzie zaprezentuje swoje produkty na stanowisku zorganizowanym wspólnie z renomowanym miesięcznikiem Hi-Fi Choice & Home Cinema, jednym z największych i najbardziej szanowanych mediów o tematyce audio i kin domowych w Polsce. W Hotelu Sobieski w pokoju 431 (4 piętro) zostaną zaprezentowane między innymi, flagowy zakrzywiony telewizor Samsung HU8500 wyświetlający obraz w rozdzielczości UHD, bezprzewodowy system audio Samsung multiroom, najnowszy zakrzywiony soundbar oraz urządzenia mobilne takie jak GALAXY Note 4 czy smartwatch Gear S.

samsung audioshow

Podczas Audio Show na urządzeniach mobilnych firmy Samsung będzie prezentowane najnowsze wydanie cyfrowe Hi-Fi Choice & Home Cinema, którego premiera zaplanowana została równo z terminem wystawy Audio Show. Będzie można poznać zalety tej nowoczesnej formy czasopisma, które zachowując zalety tradycyjnych periodyków papierowych, jak cykliczność, stałe działy, jednolity układ graficzny itp., stwarza możliwość wprowadzenia nowych rozwiązań. Tablety GALAXY firmy Samsung to idealne narzędzie do tego typu publikacji o czym będzie się można przekonać osobiście odwiedzając pokój 431.

Magazyn Hi-Fi Choice & Home Cinema wraz z firmą Samsung zapraszają także na specjalne warsztaty, które odbędą się w trakcie trwania Audio Show. W sobotę, 8 listopada o godzinie 12.00 oraz 14.00 będą miały miejsce spotkania dotyczące zakrzywionych telewizorów UHD. Będzie można poznać ich zalety oraz przyjrzeć się ich z bliska ich możliwościom.

Zapraszamy do hotelu Sobieski do pokoju 431

INFO www.samsung.pl

hi fi choice