kino domowe

Samsung Multiroom głośnik M3

news |
Samsung Multiroom głośnik M3

Firma Samsung coraz śmielej poczyna sobie w segmencie audio, na rynek trafił nowy głośnik M3

Samsung już podczas premiery system audio Samsung Multiroom zapowiedział, że do głośników M5 i M7 dołączy w niedalekiej przyszłości model mniejszy, a mianowicie M3. Teraz te zapowiedzi się sprawdziły, gdyż oto na rynku debiutuje M3.

Ten nowy element systemu, a więc bardziej kompaktowy głośnik poszerza ofertę kompleksowego rozwiązania jakim jest system Samsung Multiroom. Warto przypomnieć, że model M7 z tej linii produktowej został wyróżniony nagrodą EISA 2014, co jest oczywiście dowodem uznania dla całego system Samsung Multiroom.
Najnowszy głośnik wchodzący w skład tego bezprzewodowego systemu audio jest mniejszy od swoich starszych braci - jego wymiary to 25cm szerokość i niespełna 14cm wysokości przy wadze poniżej 2 kilogramów.  Oczywiście zachowana została stylistyka pozostałych głośników, tak więc Samsung Multiroom jest spójny pod względem design, a zarazem nowoczesny. Dostępny jest w dwóch odmianach kolorystycznych: w kolorze czarnym (WAM350) oraz białym (WAM351).

samsung

Po umieszczeniu głośników w wybranych przez domownika miejscach i sparowaniu ich z HUB-em, czyli jednostką centralną będącą podstawą całego system, jest on gotowy do pracy. Wystarczy zainstalować na smartfonie aplikację Samsung Multiroom, aby zarządzać wszystkimi głośnikami - w skład systemu może wejść aż 10 głośników Co ciekawe system Multiroom można budować stopniowo także bez HUB-a, który jednak znacznie ułatwia konfigurację. W przypadku braku HUB-a łączymy głośniki bezpośrednio z ruterem.
Za pomocą kilku kliknięć włączymy muzykę w każdym głośniku. Nie jesteśmy zmuszeni do słuchania tego samego we wszystkich pomieszczeniach. Z poziomu smartfona każdym głośnikiem zarządzamy osobno. Dzięki temu, w każdym pomieszczeniu może grać inna muzyka co jest niezwykle wygodną funkcją. Jest także możliwość synchronizacji wszystkich głośników tak, aby odtwarzały jednocześnie ten sam utwór we wszystkich pomieszczeniach, jak również możemy stworzyć system stereo.

samsung multiroom

Na systemie Multiroom odtworzymy nie tylko muzykę przechowywaną na smartfonie, ale także pliki z komputerów podłączonych do domowej sieci internetowej oraz serwisów streamingowych takich jak Deezer czy Spotify.
Dzięki rozbudowanym funkcjom łączności, w skład systemu Multiroom włączymy nie tylko głośniki M7, M5 oraz M3, ale także kompatybilne urządzenia Samsung - telewizory, soundbary czy zestawy kina domowego.

Odtwarzane formaty: AAC (bez DRM), MP3 (do 320Kbps), WAV (do 192kHz/24bit), WMA, OGG, FLAC (do 192kHz/24bit), AIFF (do 192kHz/24bit), ALAC (do 192kHz/24bit), Dolby Digital.

Cena: 1.199 zł

INFO www.samsung.pl