hi-fi

Block CVR-50 uniwersalny kombajn muzyczny

news |
Block CVR-50 uniwersalny kombajn muzyczny

Niemiecki producent zaproponował wszechstronne urządzenie do odtwarzania muzyki z rozmaitych źródeł

Z urządzeniami tej stosunkowo młodej, niemieckiej firmy Block mieliśmy w przeszłości do czynienia dość często. Testy tych urządzeń wypadały zazwyczaj bardzo dobrze, a do największych zalet tychże urządzeń należały zawsze: solidna budowa, wysoka jakość wykonania i bardzo dobry dźwięk w stosunku do ceny. Należy więc przypuszczać, że najnowszy produkt tego niemieckiego producenta będzie równie solidny, jak jego poprzednicy i będzie prezentował znakomity stosunek jakości do ceny.

Na rynek, za sprawą firma 2N-Everpol wyłącznego dystrybutora produktów marki Block w Polsce, wchodzi model CVR-50. Jest to kompaktowe urządzenie oferujące olbrzymie możliwości w zakresie odtwarzania muzyki z różnych źródeł, oraz znakomitą funkcjonalność.

W małej solidnej obudowie zmieszczono bowiem: stereofoniczny wzmacniacz o mocy 30W na kanał, napęd płyt CD pozwalający odtwarzać wszystkie popularne formaty tj. CD-DA/HDCD/MP-3 oraz dwa tunery FM RDS i DAB+ (radio cyfrowe) Ponadto urządzenie zapewnia dostęp do biblioteki cyfrowej - za pośrednictwem połączenia kablowego Ethernet lub bezprzewodowego Wi-Fi - w sieci lokalnej, tj. serwery, komputery, dyski sieciowe NAS. Co więcej, mamy także możliwość słuchania olbrzymiej ilości stacji radiowych nadających w internecie, a wbudowany moduł Bluetooth A2DP rozszerza możliwości CVR-50 o możliwość przesyłanie strumieniowe dźwięku wprost z telefonu komórkowego, tabletu lub innych urządzeń wykorzystujących tę technologię.

Block CVR-50 zapewnia także możliwość podłączenia zewnętrznych źródeł dźwięku w sposób tradycyjny, a więc kablami. Do dyspozycji są dwa wejścia RCA, jedno wejście mini-jack, wejścia cyfrowe koaksjalne i optyczne, do których można podłączyć np. dekoder telewizji satelitarnej czy konsolę oraz wejście PC-USB do podłączenia komputera, który możemy wykorzystać jako źródło muzyki.
Jest jeszcze gniazdo słuchawkowe, a dzięki wyjściu pre-out, użytkownicy potrzebujący nagłośnienia w większym pomieszczeniu mogą podłączyć dodatkowy, mocniejszy wzmacniacz.
Do zestawu dołączono również pilot, który umożliwia wygodne sterowanie wszystkimi funkcjami, a gratką dla użytkowników smartfoonów i tabletów jest możliwość zdalnego sterowania funkcjami sieciowymi za pomocą posiadanego urządzenia ?wystarczy pobrać z App Store lub Google Play darmową aplikację Audioblock.
Sugerowana cena detaliczna Block CVR-50 - 4799 zł

INFO www.audioblock.pl

Block CVR