hi-fi

Cyfrowe wydanie nr. 5 także na Androida!

news |
Cyfrowe wydanie nr. 5 także na Androida!

Ukazało się kolejne, piąte bezpłatne wydania naszego pisma w formie aplikacji na iPady, Android, PC/Mac

Ukazało się kolejne, piąte bezpłatne wydania naszego pisma w formie aplikacji na iPady, PC/Mac, a także na tablety i smartfony z Androidem.

W najnowszym numerze Hi-Fi Choice & Home Cinema, który został opublikowany na wszystkie najważniejsze platformy sprzętowe możecie przeczytać: 21 testów urządzeń audio-wideo, opinie ekspertów, wywiad z szefem wytwórni Blue Note, poradnik: muzyka z komputera. W dziale home cinema dowiecie się o najnowszej technologii Ultra HD, poznacie najciekawsze instalacje kina domowego, i przeczytacie o niesamowitym telewizorze z zakrzywionym ekranem firmy Samsung.
Ponadto w konkursie zorganizowanym dla Czytelników możecie wygrać bezpłatny miesięczny abonament do serwisu streamingowego WiMP.

Wystarczy że pobierzesz jedną z wersji przygotowanej na urządzenie, którym dysponujesz: smartfon lub tablet z systemem Android, tablet iPad lub dowolny komputer z dostępem do sieci internet. To bardzo proste!

Możesz także pobrać cztery wcześniejsze wydania cyfrowe - niestety nie są one dostępne dla korzystających z urządzeń z Androidem.

Więcej informacji, wraz z wykazem artykułów w nowym i poprzednich wydaniach znajdziecie na:

INFO www.hifichoice.pl

hi fi choice

wydanie cyfrowe

android

Hi-Fi Choice & Home Cinema