gadżety

Beats Tour 2 słuchawki douszne

news |

Beats by Dr Dre wprowadza na rynek nowy model słuchawek dousznych Beats Tour 2

Magia pseudonimu kultowego rapera sprawiła, że słuchawki Beats by Dr. Dre w niektórych kręgach mają status kultowych. Do tego przemyślana promocja, wyczucie biznesowe sprawiły, że marka ta odgrywa pierwszoplanową rolę w świecie nowych technologii. Beats wyznacza trendy i bije rekordy sprzedaży zwłaszcza w USA - aż 47 procent amerykańskich nastolatków planujących zakup słuchawek deklaruje, że wybierze Beats by Dr. Dre - informuje portal Statista. Część z nich sięgnie zapewne po najnowsze Beats Tour 2. Nowa odsłona słuchawek dousznych Tour niesie z sobą kilka innowacji. Jedną z nich są wymienne końcówki skrzydełek, pozwalające precyzyjnie dopasować słuchawki do ucha. Producent przeprojektował również kabel o długości 1,25 m, który teraz będzie bardziej elastyczny i odporny na plątanie. Integralną część zestawu stanowi wbudowany mikrofon do nawiązywania połączeń telefonicznych. Przełączanie utworów i połączeń przychodzących ułatwia pilot umieszczony na kablu.

słuchawki

W naszym kraju dystrybucję słuchawek Beats by Dr Dre prowadzi firma Hama Polska. Jej przedstawiciel - Maciej Kowalczyk, Brand Manager Beats powiedział - "Beats Tour 2 to miniaturowe słuchawki, ważące zaledwie 16 g, które doskonale radzą sobie z każdym rodzajem muzyki, dostarczając czyste i mocne brzmienie. Osoby głośno słuchające muzyki nie muszą się obawiać zniekształceń. Myślę, że słuchawki ze względu na swoje właściwości spotkają się z dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród osób aktywnie spędzających czas".
W skład zestawu wchodzą słuchawki z pilotem i mikrofonem, miękki pokrowiec, cztery pary końcówek dousznych oraz trzy pary skrzydełek. Beats Tour 2 dostępne są w kolorach: białym, czarnym, czerwonym oraz w wersji tytanowej, a ich cena wynosi 599 złotych.

INFO www.beatsbydre.pl

Beats Tour 2