hi-fi

PRZETESTUJ SPRZĘT I WYGRAJ KONTO HIFI!

news |

Weż udział w teście aby przekonać się czy Twój sprzęt jest gotowy na dźwięk bezstratnej jakości i wygraj konto WiMP HiFi

Już od dziś można brać udział w HiFiteście i wygrać 30-dniowy abonament WiMP HiFi. Uczestnikiem możne zostać każdy, kto wejdzie na stronę www.hifitest.pl i poprawnie odpowie na pięć pytań dotyczących jakości słyszanego dźwięku.

Zasady testu są niezwykle proste - udostępniamy pięć utworów w dwóch jakościach: Premium i HiFi. Wygrywa ten, kto odpowie poprawnie na pytania - mówi Adrian Ciepichał, dyrektor generalny polskiego biura WiMP.
- Nasza poprzednia kampania - HiFi Week - cieszyła się tak dużą popularnością, że zdecydowaliśmy się umożliwić wszystkim, którzy nie zdążyli wziąć w niej udziału, wygranie konta HiFi. HiFitest to także okazja aby porównać jakość dźwięku oferowaną w ramach kont WiMP Premium i WiMP HiFi oraz przekonać się czy sprzęt na którym słuchamy muzyki jest na tyle dobry, aby usłyszeć różnicę.

WiMP-HiFi

WiMP jest jedynym serwisem streamingowym działającym w Polsce, który oferuje muzykę w bezstratnych formatach FLAC i ALAC.

Cena brutto miesięcznego abonamentu wynosi 39,99 zł.

INFO www.hifitest.pl