hi-fi

PRZYPOMNIENIE - HIFI WEEK DOBIEGA KOŃCA

news |

HiFi Week trwa tylko do 29 czerwca. Każdy kto weźmie w nim udział otrzyma darmowy 30-dniowy dostęp do muzyki w bezstratnej jakości.

HiFi Week trwa tylko do 29 czerwca. Każdy kto weźmie w nim udział otrzyma darmowy 30-dniowy dostęp do muzyki w bezstratnej jakości.
Z oferty może skorzystać każdy, kto do 29 czerwca zarejestruje się pod adresem www.wimp.pl. Kampania cieszy się olbrzymim powodzeniem.

"Można powiedzieć, że nawet jesteśmy nieco zaskoczeni tak dobrymi rezultatami kampanii" - powiedział Adrian Ciepichał, dyrektor generalny polskiego biura WiMP. -Bezstratną jakość pokochali nie tylko audiofile czy osoby dysponujące bardzo dobrej jakości sprzętem, ale także zwykli użytkownicy streamingu, którzy po prostu lubią słuchać muzyki w jakości wyższej od tej oferowanej standardowo na rynku. Oczywiście nie bez znaczenia jest także to, że w katalogu WiMP znajduje się ponad 25 milionów utworów, a wśród nich wiele perełek takich jak chociażby twórczość artystów wydawanych przez Blue Note".

Równolegle z promocją HiFi Week trwa kampania Blue Note, związana z 75- leciem tej legendarnej wytwórni jazzowej, pod skrzydłami której znaleźli się tacy artyści jak: Miles Davis, John Scofield, Gregory Porter, John Coltrane, Wayne Shorter, Herbie Hancock, Van Morrison, Norah Jones, Annie Lennox, Elvis Costello, The Roots, Rosanne Cash, Ryan Adams czy Vintage Trouble. Playlista stworzona z tej okazji znalazła się wśród pierwszej piętnastki najbardziej popularnych playlist we wszystkich państwach, w których jest obecny WiMP.

"W Blue Note wierzymy, że brzmienie naszych wydawnictw powinno wspierać emocjonalną stronę muzyki" - powiedział Don Was, szef wytwórni Blue Note. "Jeśli wymaga to nieskazitelnego nagrania i nienagannego rozmieszczenia mikrofonów, to tak musi być. Jeśli wymaga użycia zniekształceń lub innych narzędzi low-fi, to też jest w porządku. Każdy powinien mieć możliwość poznawania muzyki w taki sposób, w jaki brzmiała w studiu w dniu nagrywania - najważniejsze jest to, że aby publiczność była w stanie usłyszeć muzykę w kształcie zgodnym z zamierzeniami artysty. Dla mnie High Fidelity to wierność zamierzeniom artysty.

Link do playlisty Blue Note: www.wimp.pl

WiMP jest jedynym serwisem streamingowym działającym w Polsce, który oferuje muzykę w bezstratnych formatach FLAC i ALAC. Cena brutto miesięcznego abonamentu wynosi 39,99 zł.

INFO www.wimp.pl