hi-fi

SENNHEISER ZAPRASZA DO PIŁKARSKIEJ ZABAWY!

news |

Mundial w Brazylii trwa w najlepsze, a Sennheiser zaprasza do konkursu związanego tematycznie z Mistrzostwami Świata

Mundial w Brazylii trwa w najlepsze, a Sennheiser zaprasza do konkursu związanego tematycznie z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej, w którym można wygrać słuchawki Momentun z limitowanej edycji Samba. Atrakcyjna, unikalna kolorystyka słuchawek nawiązuje do barw flagi brazylijskiej, zaś inspiracją konkursu są brazylijscy komentatorzy sportowi, którzy zasłynęli charakterystycznymi dla siebie okrzykami "goooool" trwającymi nawet 20 sekund. Na tym właśnie polega zabawa Sennheisera, który zachęca miłośników piłki nożnej na całym świecie, aby nagrywali swoje okrzyki radości i wrzucali filmy z tymi okrzykami na stronęwww.sennheiser-momentum.com. do specjalnego łańcucha okrzyków.
Łańcuch okrzyków "GOL!" jest częścią projektu "What's your MOMENTUM", w którym wyjątkowi ludzie pokazują swoje pasje, inspirujące historie, niespotykane prace i wyjątkowe osiągnięcia.
Biorąc udział w tym przedsięwzięciu można nie tylko okazać swoje wsparcie wybranej drużynie, ale także wygrać nasze słuchawki z limitowanej edycji MOMENTUM Samba. Sennheiser wybierze 10 laureatów spośród osób lub zespołów, które nadesłały swoje okrzyki. Będą oni mogli cieszyć się wspaniałym brzmieniem, z którego model MOMENTUM On-Ear jest znany, a także wyjątkowym wyglądem tych słuchawek w oryginalnym kolorze kanarkowym.

INFO www.sennheiser-momentum.com

sennheiser momentum