hi-fi

WiMP HiFi TERAZ ZA DARMO!

news |

Muzyczny serwis streamingowy WiMP rozpoczyna dziś (23.06.2014) kampanię HiFi Week.

Muzyczny serwis streamingowy WiMP rozpoczyna dziś (23.06.2014) kampanię HiFi Week. Każdy kto weźmie w niej udział otrzyma darmowy, miesięczny dostęp do muzyki w bezstratnej jakości!

Już dziś startuje kampania HiFi Week, w ramach której muzyczny serwis streamingowy WiMP udostępnia za darmo 30-dniowe abonamenty WiMP HiFi. Z oferty może skorzystać każdy, kto w dniach 23-29 czerwca zarejestruje się pod adresem www.wimp.pl. Podczas HiFi Week, redakcja WiMP udostępni liczne playlisty z muzyką, która najlepiej zabrzmi na sprzęcie o najwyższych parametrach.

"Chcemy umożliwić jak największej liczbie odbiorców korzystanie z muzyki w najwyższej udostępnianej w tym momencie jakości na rynku". - mówi Adrian Ciepichał, dyrektor generalny polskiego biura WiMP. "Od dziś w naszym serwisie będzie można znaleźć playlisty opracowane lub pieczołowicie wybrane przez redakcję WiMP, a także szereg rekomendowanych albumów w ramach serii Album Dnia".

Seria Album Dnia obejmie następujące wydawnictwa m.in.: Damon Albarn "Everyday Robots", Jack White "Lazaretto" czy Michael Jackson "XScape". W WiMP pojawią się także albumy muzyki jazzowej, wydane przez wytwórnię Blue Note, co będzie wiązało się z kampanią, która w tej chwili trwa w WiMP jak również sporo muzyki klasycznej np. Sommernachtskonzert 2014.


"Te albumy zostały wybrane, bo chcieliśmy pokazać różnorodne produkcje z ostatnich tygodni, które prezentują zarówno świetną jakość dźwięku, jak i wysoki poziom artystyczny". - mówi Katarzyna Rogalska, odpowiedzialna za redakcję w WiMP. "Jest tu pop, rock, alternatywa, elektronika, jazz i klasyka, które swobodnie można polecić każdemu miłośnikowi świetnej muzyki".


WiMP jest jedynym serwisem streamingowym działającym w Polsce, który oferuje muzykę w bezstratnych formatach FLAC i ALAC. Cena miesięcznego abonamentu wynosi 39,99 zł. Rejestrując się teraz miesięczny dostęp otrzymasz za darmo!

INFO www.wimp.pl