gadżety

WIMP OGŁASZA HIFI WEEK

news |

Ostatni tydzień czerwca, a konkretnie 23-29 będzie bardzo gorący i to nie tylko ze względu na letnią aurę. W tych dniach wszyscy

Ostatni tydzień czerwca, a konkretnie 23-29 będzie bardzo gorący i to nie tylko ze względu na letnią aurę. W tych dniach wszyscy fani muzyki w bezstratnej jakości będą mogli wziąć udział w kampanii HiFi Week organizowanej przez muzyczny serwis streamingowy WiMP. Każdy, kto w tym czasie zarejestruje się na stronie internetowej WIMP, otrzyma bezpłatny 30-dniowy abonament do korzystania z serwisu streamingowego WiMP HiFi. Jest to równoznaczne z dostępem do ponad 25 milionów utworów, z których zdecydowana większość udostępniona jest w bezstratnej jakości! WiMP pod tym względem pozytywnie wyróżnia się na tle innych serwisów streamingowych, gdyż jako pierwszy i dotychczas jedyny postawił na muzykę w bezstratnej jakości. Podczas HiFi Week redakcja WiMP udostępni liczne playlisty przygotowane przez osoby związane z branżą muzyczną i audio.
Do akcji przyłączyła się również redakcja magazynu "Hi-Fi Choice & Home Cinema", która przygotowała na tę okazję dwie playlisty różniące się diametralnie doborem nagrań. Pierwsza zawiera kompilację klasyki rocka, a więc dynamicznych, energetycznych kawałków, które mają działać pobudzająco i dawać kopa do życia niczym mocna kawa z rana. Druga playlista wręcz przeciwnie - zawiera spokojne, relaksujące, piękne nagrania, głównie z gatunku smooth jazz, pozwalające się wyciszyć i odpocząć po ciężkim dniu.

W związku z HiFi Week HiFi, WiMP zachęca także do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest przetwornik Audiolab M-Dac i konto WiMP HiFi na rok.
link do konkursu: www.facebook.com