gadżety

SAMSUNG MULTIROOM SYSTEM AUDIO Z DEEXER PREMIUM+

news |

Samsung Multiroom to nowy system audio, który pozwala cieszyć się muzyką w całym domu.

Samsung Multiroom to nowy system audio, który pozwala cieszyć się muzyką w całym domu. W ramach promocji "Multiroom. I wszędzie gra", każdy kto zdecyduje się na zakup tego system otrzyma jako bonus darmowy dostęp, aż przez sześć miesięcy, do zasobów muzycznych serwisu Deezer Premium+. Przy zakupie dwóch produktów, wydane zostaną dwa kody dostępu, a w przypadku trzech głośników Multiroom lub więcej - trzy kody. Promocja jest ograniczona czasowo i trwa do 15 października br.
Samsung Multiroom z pomocą aplikacji mobilnej zainstalowanej w smartfonie (z systemem Android 2.3.3 i nowszym, iOS 5.0 i nowszym) pozwala zdalnie kontrolować muzykę w każdym miejscu w mieszkaniu, w którym ustawimy głośnik, a dzięki dostępowi do internetu użytkownik ma pełną swobodę w wyborze muzyki.

SAMSUNG MULTIROOM

Deezer to jeden z największych i najciekawszych serwisów muzycznych na świecie. W jego zasobach znajduje się ponad 30 milionów utworów w wysokiej jakości (bitrate 320kbps). Serwis oferuje również doskonałe rekomendacje muzyki, dostosowane do zainteresowań użytkowników, a także ciekawe aplikacje oraz kanały radiowe z ulubionymi wykonawcami. Abonament Deezer Premium+ pozwala na odsłuchiwane muzyki zarówno w trybie online, jak też offline, dostępnych z poziomu każdego urządzenia mobilnego i komputera.

INFO www.audio.samsung.pl

Samsung