gadżety

19 NAGRÓD RED DOT DLA HARMANA

news |

Tegoroczne szranki o Red Dot Award zakończone. O najbardziej pożądaną nagrodę w dziedzinie

Tegoroczne szranki o Red Dot Award zakończone. O najbardziej pożądaną nagrodę w dziedzinie designu ubiegało się 4815 produktów z 53 krajów. Jury przyznało 72 nagrody, z których aż 19 przypadło produktom marek należących do Harmana, amerykańskiego potentata branży audio.
Prestiżowe "Czerwone Kropki" przyznano czterem modelom słuchawek AKG (K545, K845 BT, Y40 i Y45 BT), kolumnie telewizyjnej Sabre SB35 i słuchawkom SoHo (obie marki Harman Kardon), bezprzewodowemu, przenośnemu głośnikowi Infinity One oraz aż 12 produktom ze znaczkiem JBL. Znalazło się wśród nich osiem modeli słuchawek przewodowych i z Bluetooth (J46 BT, J56 BT, E30, E40 BT, E50 BT, Synchros 400 BT, Reflect i Reflect BT), dwa głośniki przenośne (Clip i Pulse) oraz dwa głośniki dedykowane bezprzewodowym źródłom dźwięku (Authentics L8 i Authentics L16). Niektóre z tych produktów są już dostępne na polskim rynku, ale część będzie miała swe premiery dopiero w drugiej połowie roku.
Konkurs Red Dot Award, zainicjowany w 1954 roku przez Design Zentrum Nordrhein Westfalen, wyrósł na najbardziej prestiżową, międzynarodową imprezę w dziedzinie projektowania użytkowego, premiującą innowacyjność, funkcjonalność i doskonałość formy. Jego nagrody to dla produktów przepustki do historii światowego designu.

INFO www.jbl.pl

HARMAN KARDON