hi-fi

DALI PRZEDSTAWIA NOWĄ SERIĘ GŁOŚNIKÓW RUBICON

news |

Firma DALI zaprezentowała najnowszą serię głośników o nazwie Rubicon, które zaprojektowano i zbudowano od podstaw w Danii.

Firma DALI zaprezentowała najnowszą serię głośników o nazwie Rubicon, które zaprojektowano i zbudowano od podstaw w Danii. Zastosowano w nich rewelacyjne przetworniki znane z najwyższej serii Epicon. Wyjątkowo lekkie, przetworniki wysokotonowe o miękkiej kopułce i charakterystyczne dla Dali membrany wykonane z użyciem włókien drzewnych, tworzą pełną, dynamiczną scenę muzyczną prezentując słuchaczom pełnię dźwiękowych możliwości na tyle zróżnicowanych, że głośniki spełniają oczekiwania nawet wymagających audiofilów. Unikatowa technologia budowy systemu magnesów SMC (Soft Magnetic Compound) jest kluczem do redukcji zakłóceń i możliwości odtwarzania niezwykle klarownego, naturalnego dźwięku. Proste, zgrabne, stylowe wzornictwo obudów głośników serii Rubicon potęguje jeszcze bardziej doznania dźwiękowe, sprawiając jakby odtwarzany utwór był wykonywany specjalnie dla Nas!

W skład serii Rubicon wchodzi pięć modeli:
DALI RUBICON 2
Kompaktowy głośnik podstawkowy Rubicon 2 generuje dźwięk bogaty w detale, a jego niewielkich rozmiarów obudowa kryje w sobie imponująco mocny bas.
DALI RUBICON 5
Najmniejszy z tej rodziny głośnik podłogowy oferuje soczystą i szczegółową reprodukcję dźwięku w zakresie wysokich częstotliwościach oraz bardzo szerokie pasmo przenoszenia, które od lat jest cechą charakterystyczną wszystkich głośniku marki DALI.
DALI RUBICON 6
Głośnik oferuje nieco wyższą moc, dzięki podwójnym głośnikom niskotonowym z włókien drzewnych.
DALI RUBICON 8
Oferuje wyjątkowo głęboki, precyzyjny bas i tworzy zdumiewająco dużą scenę muzyczną. Dysponuje trzema przetwornikami o membranach z włókien drzewnych, by zmaksymalizować separację odtwarzanego pasma dźwięku,
DALI RUBICON LCR
Głośniki naścienny do zbudowania systemu kina domowego. Dostarcza dużej dawki dynamiki i wyróżnia się wyjątkową reprodukcją basu, która jest bezkonkurencyjna w tej klasie cenowej.

WAŻNE CECHY:
- Specjalnie stworzona wersja modułów głośnika wysokotonowego w technologii znanej z serii Epicon, która wykorzystuje 29-milimetrowe, wyjątkowo cienkie kopułki oraz wstęgowy głośnik wysokotonowy o bardzo wysokiej reprodukcji pasma
- Wszystkie przetworniki wykonywano w Danii
- Membrany z włókien drzewnych produkowane w Europie
- Unikalne, zaawansowane związki magnetyczne SMC wykorzystane w systemie budowy magnesów
- Głośniki dostępne w czarnym i białym oraz orzechowym i wiśniowym wykończeniu na wysoki połysk

INFO www.horn.pl

dali rubicon