kino domowe

"BUDŻETOWE" TELEWIZORY HITACHI

news |

Modele nowej serii H zostały stworzone z myślą o portfelach klientów..

Modele nowej serii H zostały stworzone z myślą o portfelach klientów kupujących swój pierwszy płaski telewizor . Za bardzo przystępną cenę otrzymujemy funkcjonalne 26- i 32-calowe ekrany LCD dla miłośników standardu HD jest 37-calowy ekran LCD oraz efektownie wykończony 42-calowy ekran plazmowy, pracujący w rozdzielczości HD 1080. Wyposażono je w liczne interfejsy połączeń, w tym każdy w kilka złączy SCART i dwa gniazda HDMI umożliwiając tym samym podłączenie urządzeń nadających sygnał cyfrowy. Wszystkie modele obsługują odbiór sygnału HD (HD ready) i zawierają wbudowane cyfrowe tunery do odbioru niekodowanych stacji telewizyjnych.
INFO www.hitachi.pl

Pełna wersja komunikatu prasowego

Hitachi podwyższa poprzeczkę i oferuje nowe funkcjonalne i niedrogie płaskie telewizory

Modele nowej serii H charakteryzują się niebanalnym wzornictwem, udostępniają liczne interfejsy połączeń i wyświetlają cyfrowy obraz z doskonałą jakością ? wszystko to za przystępną cenę

Praga, 17 lipca 2007 r. - Firma Hitachi podwyższa poprzeczkę na rynku płaskich telewizorów klasy średniej i wprowadza modele iDTV serii H, obsługujące standard HD (HD Ready). Te nowe urządzenia są przeznaczone zarówno dla osób, które kupują swój pierwszy płaski odbiornik telewizyjny, jak i dla klientów poszukujących solidnego płaskiego wyświetlacza obsługującego sygnał cyfrowy. Seria obejmuje modele skierowane do różnych odbiorców: funkcjonalne 26- i 32-calowe ekrany LCD, 37-calowy ekran LCD z pełną obsługą standardu HD (full HD) oraz świetnie prezentujący się 42-calowy ekran plazmowy, pracujący w rozdzielczości HD 1080. Wszystkie te modele są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Funkcjonalne i eleganckie
Modele serii H doskonale zdają egzamin w europejskich ?cyfrowych? mieszkaniach. Wyposażono je w liczne interfejsy połączeń, w tym każdy w kilka złączy SCART i dwa gniazda HDMI. To wystarczy, żeby do takiego telewizora podłączyć różne urządzenia nadające sygnał cyfrowy, takie jak konsole do gier, odbiorniki satelitarne, odtwarzacze z dyskami twardymi czy kamery cyfrowe. Wszystkie modele obsługują odbiór sygnału HD (?HD ready?) i zawierają wbudowane cyfrowe tunery do odbioru niekodowanych stacji telewizyjnych.

Wzornictwo zastosowane w modelach H dodatkowo zwiększa atrakcyjność całej serii. Srebrne wykończenie z intrygującymi krzywiznami jest przyjemne dla oka i pasuje zarówno do współczesnych, jak i do bardziej tradycyjnych wnętrz. Bardzo płaskie głośniki są montowane na dole, a w czarnych matowych ramach wprowadzono przewężenia nadające lekkości. Wszystkie modele są wyposażone w stałą podstawę; można je również zamontować na ścianie.

Większy wybór
Modele serii H mogą służyć jako podstawowe lub dodatkowo odbiorniki telewizyjne; są także kierowane do osób kupujących pierwszy płaski ekran lub wymieniających stary. W tej serii zapewniliśmy duży wybór urządzeń, różniących się wielkością, rozdzielczością i funkcjami. Seria obejmuje następujące modele:

P42A01 -Ten duży, 42-calowy ekran plazmowy pracuje w rozdzielczości 1080 HD i pozwala w mieszkaniu uzyskać efekt podobny do kinowego.

L37V01 -Odbiornik LCD, który może wyświetlać programy, filmy oraz inne materiały o wysokiej rozdzielczości w pełnej krasie. Pokazuje obraz w pełnej rozdzielczości 1920 x 1080 ? to najwięcej, ile można uzyskać w standardzie HD.

L32A01 -Doskonale upozycjonowany odbiornik LCD z obsługą standardu HD (?HD Ready?), oferujący bogaty wybór funkcji odbioru sygnału cyfrowego. Nadaje się do różnych pomieszczeń i różnorodnych zastosowań.

L26A01 -Niewielki i wydajny 26-calowy odbiornik LCD iDTV. Obsługuje standard HD (HD Ready) i doskonale zdaje egzamin tam, gdzie użytkownikom zależy na nienachalnej elegancji.

Wysoka jakość za przystępną cenę
?Produkty serii H mają liczne funkcje i są dostępne za przystępne ceny. Urządzenia o tych parametrach jeszcze niedawno nie mieściły się w tym przedziale cenowym? ? mówi Richard Bass, dyrektor w dziale produktów do wyświetlania obrazu w firmie Hitachi Digital Media Group. ?Pod tym względem szczególnie wyróżnia się model P42H01, który obsługuje rozdzielczość 1080 HD i ma bardzo duży ekran. Te cechy były dotychczas oferowane tylko w znacznie droższych panelach. Oczekujemy, że popyt na te nowe urządzenia w Europie będzie bardzo duży ? przecież Europejczycy często zwracają uwagę na wskaźnik cena/wydajność?.