gadżety

DEFINITIVE TECHNOLOGY SOUND CYLINDER

news |

Amerykański producent Definitive Technology wprowadza do Polski i Europy pierwsze urządzenie przenośne Sound Cylinder

Amerykański producent Definitive Technology wprowadza do Polski i Europy pierwsze urządzenie przenośne Sound Cylinder, tym samym wkracza w segment produktów portable audio (przenośnego audio), który w ostatnim czasie rozwija się niezwykle dynamicznie.
Sound Cylinder to aktywna przenośna kolumna korzystająca z technologii Bluetooth. Wykonana jest z mieszanki aluminium odpornego na uderzenia i zarysowania, a dodatkowo wyposażono ją w stopę z magnezu, która pozwala wykorzystać Sound Cylinder jednocześnie jako nagłośnienie oraz podparcie dla tabletu - niezbędne podczas wielogodzinnego oglądania filmów.
Za wysoką jakość dźwięku odpowiada autorskie rozwiązanie Definitive Technology. Mamy do czynienia z systemem 2.1 opartym na wzmacniaczach klasy D pracujących w trybie bi-ampingu (każdy głośnik posiada własną końcówkę mocy). Za odtwarzanie kinowego dźwięku przestrzennego odpowiada system "Surround Array", który jest uproszczoną wersją słynnego opatentowanego systemu "Spatial Array" wykorzystywanego w kilkukrotnie droższych soundbarach Definitive Technology z serii XTR.
Definitive Technology Sound Cylinder może pracować na baterii nawet do 10 godzin! Cena 899 zł.

SPECYFIKACJA
Moc ciągła: 24W RMS (3x8W)
Pasmo przenoszenia: 60-20.000Hz
Przetworniki: 2x32mm średnio-wysokotonowe, 1x43mm niskotonowy
Łączność: Bluetooth, wejście 3.5mm minijack (AUX)
Waga: 350 gram
Sterowanie głośnością dźwięku na obudowie

INFOdefinitive.rafko.pl www.rafko.com

DEFINITIVE TECHNOLOGY


SOUND CYLINDER