hi-fi

KLIPSCH CP-4 I CP-6 UNIWERSALNE I WODOSZCZELNE KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

news |

Klipsch wprowadza na rynek dwie kolumny z serii "Compact Performance", modele CP-4 i CP-6

Klipsch wprowadza na rynek dwie kolumny z serii "Compact Performance", modele CP-4 i CP-6, które z łatwością spełniają rygorystyczne normy wynikające z pracy na zewnątrz np. na tarasie, balkonie itp. Smukła, estetyczna, w przekroju poziomym zbliżona do prostokąta ze ściętymi tylnymi rogami konstrukcja umożliwia swobodne stosowanie kolumn w każdym pomieszczeniu bez względu na jego wystrój. Wysoka czułość pozwala wykorzystać je z powodzeniem do nagłośnienia nawet dużych pomieszczeń, a swoboda zastosowania zezwala na stworzenie efektywnego rozwiązania dla każdego domu. Mogą być używane w kanale surround.
Ekskluzywny aluminiowy głośnik wysokotonowy pracujący w Tractrix Horn oraz nisko-średniotonoweiec o długiej cewce plasujący się w klasie Premium tworzą wspólnie tandem zapewniający nieprawdopodobny, pełnozakresowy, mocny i muzykalny dźwięk, któremu wydają się przeczyć niewielkie gabaryty kolumn. Całkowicie nowy uchwyt ścienny w połączeniu z frontowym przyłączem pozwala na czysty i prosty montaż z użyciem jednego śrubokręta, a dodatkowo kolumny niemal przytulone do ściany (brak gniazd na tylnej ściance) i ustawione pod kątem wyglądają bardzo elegancko i ekskluzywnie.
W modelu CP-4 zastosowano głośnik nisko-średniotonowy z membraną o średnicy 8,9cm i aluminiową kopułkę wysokotonową - 1,9cm. Moc maksymalna kolumny to 200W, maksymalna skuteczność 105dB. W modelu CP-6 zastosowano głośnik nisko-średniotonowy z membraną o średnicy 13,3cm i aluminiową kopułkę wysokotonową - 1,9cm. Moc maksymalna kolumny to 300W, maksymalna skuteczność 111dB. Obie kolumny mają impedancję znamionową 8 ohm.

INFO www.klipsch.com.pl

KLIPSCH CP-4