hi-fi

INDIANA LINE DIVA - NOWA LINIA PRODUKTÓW X52

news |

Włoski producent wysokiej klasy kolumn do stereo i kina domowego, Indiana Line, poszerza linię produktową swojej topowej serii Diva.

Włoski producent wysokiej klasy kolumn do stereo i kina domowego, Indiana Line, poszerza linię produktową swojej topowej serii Diva. Na rynku zadebiutują nowe mniejsze podłogówki Diva 552, a monitory Diva 252 i głośnik centralny Diva 752 dostępne będą w nowej wersji kolorystycznej - black piano (nowy model kolumn podłogowych występuje wyłącznie w kolorze black piano). Trójdrożna smukła konstrukcja kolumn podłogowych z przednim bas-refleksem pozwala na bardzo wygodne rozlokowanie kolumn w pomieszczeniu - bez strat w jakości dźwięku. Obudowa z grubej 18mm płyty MDF wzmacniana pięcioma wieńcami o grubości 15mm zapewnia przetwornikom wysoką stabilność, która gwarantuje niski poziom zniekształceń dźwięku. Dodatkowo głośnik wysokotonowy został otoczony specjalną formą gumowego pancerza, który oddziela tweeter od wszelkich drgań obudowy, które wzbudzają głośniki średnio i niskotonowe. 14-centymetrowy przetwornik średniotonowy z materiału Curv umieszczony w aluminiowym koszu to konstrukcja absolutnie unikalna na tym poziomie cenowym. Za siłę niskich tonów odpowiada przetwornik 140mm wykonany z suszonej powietrzem i przetworzonej masy celulozowej o wzmocnionej strukturze.
Cechy charakterystyczne serii Diva to absolutna neutralność przekazu, która wyraża się w dominującej roli średnicy nad wysokimi i niskimi tonami. Rewelacyjna rozdzielczość z lekkim ociepleniem bez grama natarczywości pozwala budować żywy naturalnie nasycony wokal. W zakresie wysokich tonów nie ma żadnych wyostrzeń, podkolorowania czy nadmiernego blasku. Jest za to duża selektywność dźwięków, naturalna barwa i przestrzenność. oraz naturalnej, nieprzejaskrawionej przestrzenności.
Nowa seria Indiana Line prezentuje zdecydowanie dosadniejszy bas niż inne kolumny tego producenta. Szybki i mocny o pełnej, zróżnicowanej strukturze. Zadowoli zarówno fanów dźwięku stereo jak i miłośników kina domowego wysokiej klasy, którzy nie wyobrażają sobie kolumn bez mocnego basowego tąpnięcia. Ceny: Indiana Line Diva 552 - 3.690zł (para), zestaw 5.0: Diva 552 + Diva 252 + Diva 752 - 7.080zł

INFO www.indianaline.rafko.pl

Indiana Line Diva 552


Indiana Line Diva 752


Indiana Line Diva 252