hi-fi

SENNHEISER NOWOŚCI NA CES W LAS VEGAS

news |

Sennheiser na tegorocznych targach w Las Vegas przedstawił kilka nowości, m.in. najnowsze słuchawki z rodziny Momentum - Ivory

Sennheiser na tegorocznych targach w Las Vegas przedstawił kilka nowości, m.in. najnowsze słuchawki z rodziny Momentum - Ivory, zestaw słuchawkowy kompatybilny z urządzeniami Samsung Galaxy -MM 30G, a także nowe słuchawki dla DJ-ów: HD6 Mix, HD7 DJ i HD8 DJ.
Obudowy nauszników Momentum Ivory mają kolor kości słoniowej, a poduszki są pokryte czarną, naturalną skórą. Także pałąk wykonany z kawałka szczotkowanej stali nierdzewnej pokryto skórą - od spodu czarną, a z wierzchu brązową. Aby zapewnić właściwe połączenie z urządzeniem mobilnym, Sennheiser opracował specjalny wtyk 3,5mm, który można ustawić w pozycji prostej lub kątowej. Na kablu umieszczono metalowy pilot do sterowania iPhonem/iPodem/iPadem, a do bezpiecznego połączenia z domowymi odtwarzaczami - lub tymi urządzeniami mobilnymi, które nie są zgodne ze standardem Apple'a - dołączono drugi przewód, pozbawiony pilota. Zestaw słuchawkowy MM 30G to doskonały wybór dla użytkowników Samsunga: dyskretne, wygodne i świetnie brzmiące słuchawki dokanałowe przydadzą się w drodze, bo pozwolą słuchać muzyki i w każdej chwili odebrać/odrzucić połączenie. MM 30G występują w kolorze białym oraz czarnym i są dopasowane do wszystkich urządzeń Galaxy od modelu S2. Pilot na kablu pozwala regulować głośność, odbierać/rozłączać połączenie, odtwarzać i pauzować utwór. Zestaw jest uniwersalny, ponieważ dołączono do niego gumki douszne w trzech rozmiarach: S, M i L.
Nowe słuchawki HD6 Mix, HD7 DJ i HD8 DJ to modele skierowane do DJ-ów. Charakteryzują się doskonałą jakością brzmienia, niezawodnością i wysokim komfortem użytkowania, a do tego mają świeży, stylowy wygląd. HD6 Mix zaprojektowano z myślą o studiach nagraniowych (impedancja 150 ohm), zaś HD7 DJ i HD8 DJ są przeznaczone na scenę z uwagi na ekstremalną wytrzymałość, impedancję dostosowaną do sprzętu mikserskiego (95 ohm) i przekręcane nauszniki. Wszystkie modele mają obudowy wzmacniane metalem i są zamkniętymi konstrukcjami wokółusznymi, więc skutecznie tłumią dźwięki otoczenia. W komplecie otrzymujemy wysokiej klasy futerał, zapasowe poduszki nauszników oraz dwa przewody: jeden spiralny o długości 1,5m (rozciągalny do 3m), a drugi prosty o długości 3m.

INFO www.voice.com.pl

SENNHEISER


hi-fi choice


iphone