hi-fi

ADVANCE ACOUSTIC X-I90 WZMACNIACZ ZINTEGROWANY

news |

Firma Advance Acoustic postanowiła odświeżyć swoją ofertę. Pięć miesięcy po premierze przedwzmacniacza

Firma Advance Acoustic postanowiła odświeżyć swoją ofertę. Pięć miesięcy po premierze przedwzmacniacza X-Preamp i końcówki mocy X-A160 do produkcji wchodzi wzmacniacz zintegrowany X-i90. Według zapewnień producenta wszystkie nowe konstrukcje z oznaczeniem X znacznie różnią się od swoich poprzedników, zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym.
X-i90 to kompletnie wyposażona integra z przetwornikiem cyfrowo-analogowym od Cirrus Logic na pokładzie. Zgodnie z oznaczeniem dysponuje mocą 2x90W (8 ohm) lub 2x120W (4 ohm). Obsługuje źródła analogowe oraz cyfrowe. W części analogowej umieszczono siedem uniwersalnych wejść RCA oraz wejście gramofonowe dla wkładki MM. Część cyfrowa jest wyposażona w dwa wejścia USB, dwa wejścia koaksjalne oraz jedno optyczne. Do wzmacniacza można podłączyć dwie pary głośników oraz słuchawki, a w razie potrzeby rozdzielić sekcje preampu i końcówek mocy.
Advance Acoustic X-i90 umożliwia regulację tonów i balansu, którą można odłączyć, aktywując tryb bypass. Z kolei tryb High Bias umożliwia pracę wzmacniacza w sposób analogiczny do klasy A. Oprócz tego zainstalowano też gniazdo zasilania dla modułu WTX500, dzięki któremu do wzmacniacza można bezprzewodowo przesyłać pliki audio w technologii Bluetooth.
Advance Acoustic X-i90 będzie dostępny w styczniu 2014 roku, a przewidywana cena to 2.890zł.

INFO www.bestaudio.pl

ADVANCE ACOUSTIC X-I90