kino domowe

POPULARNY PROJEKTOR BENQ

news |

BenQ oferuje już w Polsce nową wersje projektora wielofunkcyjnego MP511. W nowszej wersji oznaczonej BenQ MP511+

BenQ oferuje już w Polsce nową wersje projektora wielofunkcyjnego MP511. W nowszej wersji oznaczonej BenQ MP511+, zwiększono jasność 2100 ANSI lumenów i kontrast 2000:1 przy rozdzielczości SVGA. Jest to również jedno z najtańszych urządzeń w tej klasie, oferując jednocześnie bardzo zaawansowane funkcje i technologie, dostępne dotychczas tylko w segmencie najdroższych projektorów multimedialnych. Ze względu na atrakcyjna cenę znajdzie również szerokie zainteresowanie wśród odbiorców indywidualnych, jako projektor do kina domowego. Cena MP511+ wynosi tylko 1900 zł
INFO http://www.benq.pl/Pełna wersja komunikatu prasowego
BenQ MP511+ – popularny projektor kompatybilny z HDTV
z funkcją BrilliantColor i 3D Color Management
W nowszej wersji MP511+ (plus) ma większą jasność2100 ANSI lumenów, kontrast 2000:1
i rozdzielczość SVGA - oferując również doskonałą cenę 1900 zł z VAT
BenQ MP511+ projektor dedykowany do zastosowań biznesowych i dla domu
BenQ oferuje już w Polsce nową wersje projektora wielofunkcyjnego MP511. W nowszej wersji oznaczonej BenQ MP511+, zwiększono jasność 2100 ANSI lumenów i kontrast 2000:1. Jest to również jedno z najtańszych urządzeń w tej klasie, oferując jednocześnie bardzo zaawansowane funkcje i technologie, dostępne dotychczas tylko w segmencie najdroższych projektorów multimedialnych. Ze względu na atrakcyjna cenę znajdzie również szerokie zainteresowanie wśród odbiorców indywidualnych, jako projektor do kina domowego.
BenQ MP511+ ma rozdzielczość podstawową SVGA (800x600 pikseli). Może współpracować z urządzeniami zewnętrznymi w rozdzielczościach od VGA (640x350) do SXGA (1280x1024 piksele). Projektor jest również kompatybilny ze standardem HDTV – 1080i oraz systemami TV – NTSC, PAL oraz SECAM. Użytkownik może wybrać ustawienie wyświetlania obrazu w formatach: 4:3 lub 16:9. Obraz wyświetlany jest na ekranie w wielkości (mierzonej po przekątnej) od 77,5 cm do 750 cm ze współczynnikiem projekcji 125cm (50”) 2m (czyli z projektora stojącego w odległości 2m od ekranu) w palecie 16,7 miliona kolorów. MP511+ jest również bardzo cichy - ma bardzo niski poziom hałasu wentylatora - zaledwie 28dB.
BenQ MP511+ został zaprojektowany ze szczególną dbałością o wygląd. Obudowa w śnieżnobiałym kolorze w połączeniu z linią wzorniczą, opracowaną przez specjalistów od projektowania urządzeń BenQ, nadaje urządzeniu oryginalny styl i wygląd pasujący dobrze jednocześnie do dużej sali konferencyjnej, biura oraz domu. Projektor korzysta z opracowanej przez BenQ technologii BrilliantColor, która pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią kolorów. Co więcej, funkcja 3D Management, pozwala na niezależną zmianę kolorów: żółtego, zielonego, niebieskiego, czerwonego, fioletowego, w zakresie nasycenia, intensywności barwy, itp, dając użytkownikowi bardzo szeroki zakres możliwości ingerencji w kolorystykę wyświetlanego na ekranie obrazu. W celu zapewnienia optymalnych kolorów i możliwie najlepszej reprodukcji barw, MP511+ posiada tzw. Złote Koło Kolorów (Golden Ratio Color Wheel), które daje możliwie najlepsze parametry pracy urządzenia.
Projektor BenQ MP511+ wyposażono w obudowę, której konstrukcja z znacznym stopniu eliminuje hałas powstających podczas pracy wentylatorów – redukując go do poziomu 28dB. Tak niski poziom hałasu osiągnięto dzięki specjalnej konstrukcji kanałów doprowadzających
i odprowadzających powietrze. Dzięki temu projektor jest doskonałym rozwiązaniem dla sal kinowych, konferencyjnych oraz kina domowego.
Urządzenie wyposażono w szeroki zestaw funkcji do ustawień obrazu, pomiar czasu trwania prezentacji oraz korekcję obrazu zależnie od koloru tła na którym jest wyświetlany. Korekta obrazu dotyczy dopasowania jasności obrazu, kolorów i kontrastu dla pięciu różnych domyślnie ustawionych kolorów ekranu lub ściany na której wyświetlany jest obraz.