hi-fi

MARANTZA PM6005 I CD6005 NOWY WZMACNIACZ I ODTWARZACZ

news |

Marantz stale aktualizuje linię swoich produktów stereo. Teraz nadszedł czas

Marantz stale aktualizuje linię swoich produktów stereo. Teraz nadszedł czas na zintegrowany wzmacniacz PM6005 z wejściami cyfrowymi i odtwarzacz CD6005.
Marantz model PM6005 jest czymś więcej niż tylko poprawionym następcą nagradzanego PM6004. Można go podłączyć bezpośrednio do szerokiej gamy źródeł cyfrowych i użyć jego świetnego przetwornika DAC CS4398, 24bit/192kHz. Zachowano sekcje pre-amp i power-amp cechujące się wykorzystaniem elementów dyskretnych - żadnego IC w polu widzenia ścieżki sygnałowej. Dodatkowo urządzenie posiada ekranowany transformator toroidalny o niskiej impedancji, jak również specjalnie stworzone kondensatory główne. Wszystkie dotychczas dostępne oryginalne funkcjonalności są nadal obecne - analogowe wejścia audio, w tym Phono, dwie pary pozłacanych terminali głośnikowych z wygodną opcją połączenia bi-wiringu, przełączanie głośników A/B, pilot do sterowania.
Odtwarzacz CD6005 również jest udoskonaloną wersją swego poprzednika, z jeszcze większą ilością specjalnie wyselekcjonowanych komponentów, jak np. nowy zespół kondensatorów w sekcji audio, szybkie diody Schottky'ego lub miedziowana płyta stabilizująca na regulatorze mocy, która minimalizuje wibracje. Wydajny zasilacz współpracuje z obwodami analogowymi i cyfrowymi odtwarzacza, podczas gdy taki sam DAC, jak w PM6005 konwertuje sygnał cyfrowy na analogowy, a ten jest podawany na pozłacane wyjścia przez stworzony przez Marantza wzmacniacz niskosygnałowy HDAM-SA2. Co więcej, do urządzenia dołączony jest pilot obsługujący również wzmacniacz PM6005. Całości dopełnia nowy tryb stand-by o niskim poborze prądu. Ponadto odtwarzacz jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników muzyki z urządzeń przenośnych, dzięki możliwości podłączenia iPod-digital.

INFO www.marantz.pl

MARANTZA PM6005


MARANTZA CD6005