kino domowe

AURENDER W20 TV LOGIC

news |

Na rynek trafił nowy Aurender W20 firmy TV Logic. Jest to urządzenie najwyższej jakości wyposażone w dyski o pojemności 6TB, podręczną pamięć SSD

Na rynek trafił nowy Aurender W20 firmy TV Logic. Jest to urządzenie najwyższej jakości wyposażone w dyski o pojemności 6TB, podręczną pamięć SSD - dla aktualnie odtwarzanych plików - o pojemności 240GB, port Ethernet do połączenia z siecią oraz pełen wachlarz wyjść cyfrowych [BNC, koaksjalne, AES/EBU, optyczne oraz dedykowany dla audio port USB 2.0. Serwer W20 może współpracować z wieloma przetwornikami cyfrowo-analogowymi i jest jednym z zaledwie kilku produkowanych obecnie serwerów zdolnym do współpracy z zewnętrznymi ultraprecyzyjnymi zegarami i pozwalającym na przesyłanie danych w trybie dual-wire.
Dane na wyjściu serwera W20 (bit perfect) są praktycznie wolne od szumu i jittera. W20 jest pierwszym serwerem, w którym wyeliminowano szum zasilania. Prąd do układów audio dostarczają tu bowiem akumulatory LiFePO4. Dwa banki akumulatorów działają naprzemiennie - gdy jeden zasila urządzeniem drugi się tym czasie ładuje. Zmiana banku następuje automatycznie gdy stan naładowania aktywnego banku baterii zbliża się do minimum. Pozwala to również wyeliminować jitter wynikający z zasilania prądem zmiennym. Jest jeszcze trzeci bank, który pozwala na poprawne zamknięcie systemu bez utraty danych w sytuacji gry nastąpi przerwa zasilania z sieci.

Aurender W20


Dodatkowo, w serwerze W20 zastosowano pętlę PLL [phase locked loop] opartą o programowalne bramki FPGA współpracujące z precyzyjnym zegarem OCXO [oscylator kwarcowy o kontrolowanej temperaturze pracy]. W połączeniu z eliminacją wentylatorów, dokładnym ekranowaniem newralgicznych układów oraz jednostką sterującą i układami audio stworzonymi od podstaw dla tego serwera umożliwiło to zredukowanie jittera do zupełnie pomijalnych wartości.

TV Logic


Do sterowania serwerem W20 przeznaczona jest aplikacja Aurender iPad(R) App zoptymalizowana pod kątem szybkości i wygody pracy. Oprócz funkcji znanych z innych serwerów muzycznych, Aurender iPad(R) App pozwala między innymi zmieniać częstość próbkowania, oceniać [w 5. gwiazdkowej skali] wszystkie utwory, automatycznie tworzyć playlisty, zmieniać wielkość wyświetlanych okładek płyt i przypisywać własne nazwy przyciskom wyszukiwarki. Dzięki temu wyszukiwanie i odtwarzanie muzyki z własnej kolekcji jest szybkie i łatwe.
 
Aurender W20 stworzony zarówno pod kątem wygody obsługi, jak i jakości dźwięku jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania i odtwarzania dużych kolekcji muzycznych.
 
Rekomendowana cena detaliczna serwera Aurender W20 wynosi 72.240 zł.

INFO www.audiofast.pl