kino domowe

FIDELIO SOUNDBAR

news |

Firma Philips wzbogaciła swoją ofertę w zakresie wysokiej klasy produktów przeznaczonych do rozrywki domowej o zestaw głośnikowy Fidelio SoundBar

Firma Philips wzbogaciła swoją ofertę w zakresie wysokiej klasy produktów przeznaczonych do rozrywki domowej o zestaw głośnikowy Fidelio SoundBar, wyposażony w technologię Surround on Demand. Ten nowy produkty idealnie wpisuje się rynkowe trendy - ostatnimi czasy zapotrzebowanie na urządzenia tego typu gwałtownie wzrasta. Jest to idealne rozwiązanie jeśli chcemy uzyskać znaczną poprawę dźwięku z nowoczesnych, płaskich telewizorów, a jednocześnie nie chcemy zagracać salonu tradycyjnymi kolumnami w konfiguracji 5.1. amatorów stylowych i autentycznych wrażeń zapewnianych przez zestawy kina domowego. Korzystając z technologii Smart Surround and Equalization, zestaw głośnikowy Fidelio SoundBar firmy Philips analizuje i dynamicznie steruje sygnałami dźwiękowymi, zapewniając dobrze zrównoważony dźwięk przestrzenny (symuluje dźwięk dookólny uzyskiwany z klasycznych zestawów kolumn 5.1). System podwójnych basów firmy Philips, generujący głęboki, potężny dźwięk, idealnie wyłapuje niskie częstotliwości, odtwarzając je w sposób czysty i z dużą mocą. Dzięki temu produkt ten zapewnia niezwykle naturalne wrażenia zarówno podczas oglądania filmów jak i słuchania muzyki.
Wszechstronny zestaw Fidelio SoundBar pozwala także na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z innych źródeł np. smartfonów, tabletów itp. Możliwe to jest dzięki wbudowanemu złączu Bluetooth umożliwiającemu przesyłanie w czasie rzeczywistym ulubionych ścieżek muzycznych z urządzeń zewnętrznych. Ponadto urządzenie zaopatrzono w 2 wejścia HDMI. i Bateria umożliwia działanie zestawu nawet przez 10 godzin przy tylko jednym pełnym doładowaniu, możesz więc rozsiąść się wygodnie w fotelu, odprężyć się i czerpać przyjemność z oglądania ulubionych filmów czy odtwarzania plików multimedialnych.
Ten wyrafinowany zestaw, charakteryzuje się pięknym wzornictwem wykorzystującym wysokiej jakości materiały pokrywające głośniki. Solidna aluminiowa konstrukcja zapewnia niezawodność i wytrzymałość.
Fidelio SounBar będzie idealnie pasował pod względem wzorniczym do każdego nowocześnie urządzonego salonu.
Rekomendowana cena detaliczna to 3.699 zł

INFO www.philips.pl

FIDELIO SOUNDBARPhilips