kino domowe

ODTWARZACZ MULTIMEDIÓW 3D MEDE8ER MED800X3D

news |

Odtwarzacze multimedialne Mede8er pozwalają na wykorzystanie odbiornika HDTV i zestawu kina domowego do odtwarzania filmów

Odtwarzacze multimedialne Mede8er pozwalają na wykorzystanie odbiornika HDTV i zestawu kina domowego do odtwarzania filmów, muzyki i zdjęć zgromadzonych na różnych nośnikach danych. W nowym modelu MED800x3D zastosowano szybki procesor Realtek RTD1186 (750MHz), który jest odpowiedzialny za płynne odtwarzanie wszystkich najpopularniejszych formatów wideo, audio i zdjęć, w tym plików AVCHD, M2TS, MOV, BDISO, MKV i RMVB oraz materiałów 3D i kinowych wielokanałowych formatów audio HD. Układ sprawnie radzi sobie ze zdjęciami w wysokich rozdzielczościach oraz z wszelkimi muzycznymi plikami audio, włączając w to audiofilskie formaty 24/192kHz. Nie zabrakło także wsparcia dla popularnych w Polsce napisów do filmów z plików TXT.
Funkcje internetowe odtwarzacza obejmują m.in. dostęp do serwisu YouTube z możliwością zarządzania dostępem z poziomu smartfonu lub tabletu, przeglądanie dedykowanych serwisów internetowych z pogrupowanymi tematycznie materiałami wideo, możliwość odsłuchu radia internetowego oraz dostęp do przeglądarki stron WWW. Do kontroli pracy przeglądarki można wykorzystać pilota lub podłączaną do odtwarzacza myszkę i klawiaturę USB.
Urządzenie wyposażono w komplet złączy audio-wideo, obejmujących HDMI, analogowe złącza audio i wideo oraz cyfrowe wyjścia audio. Zestaw interfejsów obejmuje dwa złącza host USB 2.0, port PC USB 3.0, złącze sieci LAN 1Gbit oraz wieloformatowy czytnik kart pamięci. Opcjonalnie można podłączyć dedykowany adapter Wi-Fi - zewnętrzny przez USB lub wewnętrzny na złączu miniPCIe. Odtwarzacz obsługuje protokoły UPnP/DLNA, SAMBA i NFS zapewniające zdalną wymianę danych z innymi urządzeniami wpiętymi do tej samej sieci lokalnej. Wbudowany klient BitTorrent pracujący w tle pozwala na pobieranie plików z internetu. Wewnątrz obudowy znajduje się miejsce na dysk twardy 3,5" lub 2,5" o pojemności do 4TB. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją z możliwością bezpłatnego przedłużenia do 5 lat. Ceny: MED800x3D - 759zł; adapter Wi-Fi 802.11bgn ze złączem USB - 70zł; wewnętrzna karta WiFi MED20PCIe - 169zł; klawiatura bezprzewodowa MED2KEY - 269 zł.
INFO http://www.humanmedia.pl