kino domowe

QUADRAL AURUM BASE TITAN GŁOŚNIK CENTRALNY

news |

Doceniona przez fachowców flagowa kolumna głośnikowa firmy Quadral model Aurum TITAN VIII

Doceniona przez fachowców flagowa kolumna głośnikowa firmy Quadral model Aurum TITAN VIII to już ósma generacja legendarnej konstrukcji. Dla wszystkich tych którzy chcą w oparciu o nie zbudować perfekcyjnie brzmiące kino domowe, Quadral wprowadził do swojej oferty głośnik centralny Aurum BASE TITAN. Inżynierowie opracowali przetwornik, który nie tylko potrafi współdziałać w zakresie reprodukcji filmowych ścieżek dźwiękowych na najwyższym poziomie, ale także wyznacza nowe światowe standardy w zakresie prezentacji wyrafinowanej muzyki.
W najnowszym arcydziele odnajdziemy taki sam wysokotonowy głośnik wstęgowy jak w kolumnach TITAN VIII, a także średniotonowy z membraną o średnicy 170mm wykonaną ze stopu ALTIMA, oraz dwa przetworniki basowe również z membranami ze stopu ALTIMA, ale o średnicy 260mm. Niskotonowe schowane są w komorze ciśnieniowej i to właśnie dzięki nim Aurum BASE TITAN ma ambicję być jednym z najlepszych głośników centralnych na rynku odtwarzając zdumiewająco niski zakres częstotliwości. Najwyższa jakość tego znakomitego produktu została dodatkowo wzmocniona zwrotnicą Aurum która perfekcyjnie dzieli sygnał audio i przekierowuje go do poszczególnych głośników. Do jej budowy użyto wyłącznie selekcjonowanych i testowanych elementów, co gwarantuje najlepszą możliwą długoterminową stabilną pracę i niezwykłą precyzję podziału.
Aurum BASE TITAN może być nie tylko wykorzystywany jako perfekcyjny głośnik centralny, ale również jako głośnik lewy/prawy w najlepszych systemach kina domowego.

INFO www.quadral.pl