hi-fi

XAVIAN DELIZIA NOWE KOLUMNY PODŁOGOWE

news |

Nowa kolumna podłogowa Xaviana, Delizia, wywodzi się z wprowadzonego na rynek kilka miesięcy temu podstawkowego modelu Bonbonus.

Nowa kolumna podłogowa Xaviana, Delizia, wywodzi się z wprowadzonego na rynek kilka miesięcy temu podstawkowego modelu Bonbonus. Jest to zestaw dwudrożny typu bas-refleks z otworem na przedniej ściance. Tunel BR wykonano z aluminium. Głośniki nisko-średniotonowe (po dwa na każdą kolumnę) o średnicy 132mm mają impregnowaną membranę papierową, 40mm cewkę na kaptonowym karkasie, gumowy, podwójny, nierezonujący resor i odlewany kosz. Tweeter o średnicy 26mm, podobnie jak jednostki nisko-średniotonowe wykonany na zamówienie Xaviana, ma miękką impregnowaną membranę.
Delizia obsługuje pasmo 50Hz-20kHz, charakteryzuje się 4-omową impedancją nominalną i efektywnością na poziomie 87dB. Ważąca przeszło 12kg kolumna jest dostępna w trzech okleinach z prawdziwego drewna oraz dziewięciu pastelowych kolorach malowanych na okleinie drewnianej. Obudowa jest ręcznie wykonana z paneli o grubości 16mm. Maskownica jest zawieszona magnetycznie. Zastosowano pojedynczą parę pozłacanych terminali głośnikowych. Cała produkcja pochodzi z fabryki w Kladnie w Czechach. Ceny są zależne od wykończenia i mieszczą się w przedziale od 2.695zł (Wenge, Oak, Beech) do 2.995zł (pozostałe kolory).

INFO www.mojeaudio.pl