hi-fi

PREZENTACJA - DAC M2TECH VAUGHAN W HI-FI JA I TY

news |

W gdańskiej siedzibie firmy Hi-Fi Ja i Ty odbuwa się kolejna prezentacja interesującego systemu audio.

W gdańskiej siedzibie firmy Hi-Fi Ja i Ty odbuwa się kolejna prezentacja interesującego systemu audio. Tym razem jest to: DAC M2Tech Vaughan wraz ze wzmacniaczem Baltlab Endo1 - upgrade interkonektu wewnętrznego - Sevenrods solidcore, napęd C.E.C. TL3N, kolumny: PMC Twenty23. Ponadto kompletne okablowanie Organic Audio i akcesoria: Kulky, Entreq.

DAC M2Tech Vaughan jest wyposażony w osiem układów przetworników D/A po cztery na kanał przez co ma bardzo niskie szumy kwantyzacji i zniekształcenia.
Ekstremalnie nisko szumne liniowe stabilizatory typu shunt, rezystory do zastosowań militarnych. Odstęp sygnał do szumu 128dB jest realny również dzięki temu, że Vaughan ma wbudowane bezobsługowe, wydajne prądowo zasilanie akumulatorowe podobne jak M2Tech Palmer Power Station.

DAC M2Tech Vaughan może działać jako wysokiej klasy preamp z precyzyjną cyfrową regulacją głośności i niskimi szumami m.in. dzięki zwielokrotnieniu układów przetwarzania cyfrowo-analogowego, co daje realne wewnętrzne operowanie na danych 4x 16, 24 lub 32bity, czyli 64bit, 96bit lub 128bitów!
Cena DAC M2Tech Vaughan wynosi 28.000 zł

Salon "HiFi Ja i Ty" zaprasza na ul. Grunwaldzką 487A Gdańsk-Oliwa, wtorek-piątek 11-17, a w soboty 11-14.

INFO www.hifijaity.pl