hi-fi

KLIPSCH IMAGE A5i SPORT SŁUCHAWKI DOUSZNE

news |

Lekkie, odporne na wilgoć i pot słuchawki douszne Klipscha, model A5i, pozostają zawsze w tym samym miejscu, nawet podczas najcięższych ćwiczeń.

Lekkie, odporne na wilgoć i pot słuchawki douszne Klipscha, model A5i, pozostają zawsze w tym samym miejscu, nawet podczas najcięższych ćwiczeń. Specjalna konstrukcja delikatnie owija się wokół ucha, a wyprofilowane owalne wkładki nigdy z niego nie wypadają. Elastyczny przewód pozwala na znalezienie idealnego miejsca i perfekcyjne indywidualne dopasowanie. Zastosowane przetworniki o średnicy 6,5mm - pełnopasmowe KG 15A - zapewniają pasmo przenoszenia 10Hz-19kHz.
Nowy model oferuje pełną kontrolę nad iPhone'em oraz wybranymi modelami iPoda, np. Touch. Pozwala na bezproblemową kontrolę odtwarzacza muzyki i telefonu. Dodatkowy klips utrzymuje pilota w miejscu i pomaga zapanować nad przewodem - niezwykle wytrzymałym, nieplączącym się, odpornym na ciągnięcie. A5i są dostępne w kolorze zielono-szarym. W komplecie znajduje się ochronne etui i cztery różnej wielkości wkładki douszne.

INFO www.eic.com.pl