hi-fi

KOLUMNY PODSTAWKOWE XAVIAN BONBONUS

news |

Bonbonus to nowy dwudrożny monitor firmy Xavian. Zdaniem producenta kolumny mają przede wszystkim zapewnić

Bonbonus to nowy dwudrożny monitor firmy Xavian. Zdaniem producenta kolumny mają przede wszystkim zapewnić dobry rytm, ładne barwy oraz zoptymalizowaną charakterystykę fazową. Dzięki zdolności do pracy z dużymi mocami Bonbonus ma się też dobrze sprawować w większych pomieszczeniach. Aluminiowe porty bas-refleksu z przodu kolumn ułatwiają ich ustawienie. Maskownice są utrzymywane na miejscu magnetycznie.
W kolumnach o impedancji nominalnej 8 Ohm, skuteczności 87dB i paśmie przenoszenia 59Hz-20kHz zastosowano 132mm głośnik nisko-średniotonowy produkowany specjalnie dla Xaviana. Ma on impregnowaną papierową membranę, aluminiową cewkę o średnicy 40mm na karkasie z kaptonu, antyrezonansowe zawieszenie z podwójną fałdą i odlewany kosz. 26mm tweeter także jest produkowany specjalnie dla Xaviana. Wykorzystuje on impregnowaną miękką kopułkę tekstylną i układ magnetyczny zdolny do pracy z dużymi mocami.

Bonbonus będzie dostępny w trzech różnych naturalnych fornirach i w dziewięciu pastelowych kolorach. Na polskim rynku pojawi się pod koniec stycznia 2013. Ceny mają się mieścić w przedziale od 1.695-1.895zł (zależnie od wykończenia).

INFO www.xavian.com.pl