hi-fi

HIFIMAN EF-6 I EF-2A NOWE WZMACNIACZE SŁUCHAWKOWE I NOWE CENY SŁUCHAWEK

news |

HiFiMAN, jeden z najlepszych na świecie producentów audiofilskich

HiFiMAN, jeden z najlepszych na świecie producentów audiofilskich słuchawek w unikalnej technologii planarnej (ortodynamicznej), wprowadza do oferty dwa nowe wzmacniacze oraz obniża ceny na wybrane modele słuchawek.
Zdaniem producenta EF-6 to jeden z najmocniejszych i najlepszych wzmacniaczy słuchawkowych na świecie. Topologia wzmacniacza opiera się na 3-stopniowym obwodzie wyposażonym w op-ampy Burr-Brown OPA627AP z mosfetami wyjściowymi Toshiba 2SK214, 2SJ77. Zastosowano w nim drabinkę rezystorową - 24-krokowy ręcznie produkowany tłumik oparty na rezystorach DIP na wejściu i wyjściu obwodu, wydzielono sekcję przedwzmacniacza wyposażoną w op-ampy Texas instruments OPA627 (wejście) i typu FET OPA2604 (wyjście), a sekcję zasilania oparto na filtrze CLC. Całości dopełnia industrialny design z frontowym panelem ze szczotkowanego aluminium.
Z kolei EF-2A to wzmacniacz słuchawkowy z DAC-iem o kompaktowych rozmiarach - 14cm szerokości i 8,5cm głębokości. Jest to hybryda oparta na lampach 6J1, z wysokiej klasy przetwornikiem cyfrowo-analogowym produkcji japońskiej Burr-Brown PCM2702, obsługująca słuchawki dynamiczne do 300 Ohm.
Z okazji świąt firma RAFKO, polski przedstawiciel HiFiMAN-a, obniżyła ceny na wybrane produkty. Zmiany cen przypadną do gustu zwłaszcza fanom słuchawek audiofilskich, których ceny znacząco spadają! Wyglądają one następująco: HiFiMAN HE-6 - 5.390zł (cena niższa o 400zł); HiFiMAN HE-500 - 3.290zł (cena niższa o 500zł); HiFiMAN HE-300 - 1.095zł (cena niższa o 100zł). Ponadto model HE-5LE został objęty specjalną limitowaną promocją - dystrybutor oferuje w cenie 3.399zł zestaw słuchawek HE-5LE wraz z adapterem HE-Adapter, który umożliwia podpięcie słuchawek wprost do wyjść głośnikowych we wzmacniaczu stereo.

INFO www.rafko.com
Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!