gadżety

NOWE SŁUCHAWKI AKG Z SERII DJ

news |

Na rynek trafiły dwa nowe modele słuchawek nausznych AKG - K618DJ i K619. Są to konstrukcje

Na rynek trafiły dwa nowe modele słuchawek nausznych AKG - K618DJ i K619. Są to konstrukcje zamknięte o ciekawym designie, oferujące komfort noszenia, wysoką jakość dźwięku oraz mikrofon na kablu (K619). Oba modele wykorzystują mechanizm 3D-Axis, który pozwala je łatwo złożyć i schować, gdy ich nie używamy - zajmują wówczas bardzo mało miejsca i nie są kłopotliwe w transporcie. Gwintowany wtyk 1/8"(3,5mm) zapewnia optymalne połączenie audio. Słuchawki wyposażono także w konwerter typu jack, dzięki czemu można je podłączyć do źródeł audio, które dysponują gniazdem słuchawkowym 1/4" (6,3mm).
AKG K618DJ oferują komfort i wysoką jakość dźwięku. Lekkie i wygodne, wytwarzają czysty, potężny dźwięk - nawet przy niskim poziomie głośności. Muszla słuchawki przypomina z zewnątrz płytę winylową, co nadaje temu modelowi niezwykle stylowy wygląd. AKG K619DJ posiadają na kablu mikrofon oraz regulację głośności, dzięki czemu nie trzeba ich zdejmować, by odebrać połączenie telefoniczne. Są dostępne w sześciu modnych kolorach: zielonym, różowym, czerwonym, niebieskim, pomarańczowym i czarnym. Ceny: AKG K618DJ - 399zł; AKG K619DJ - 499zł.

INFO www.jbl.plJeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!