kino domowe

KONFIGURATOR ZESTAWÓW DO KINA DOMOWEGO MAXAUDIO.PL

news |

Nie ma nic przyjemniejszego od solidnego upustu na zakupione towary. Jeśli dodatkowo ustala się on

Nie ma nic przyjemniejszego od solidnego upustu na zakupione towary. Jeśli dodatkowo ustala się on automatycznie - szczęście jest niemal pełne. Takie właśnie umiejętności posiada "konfigurator zestawów" umieszczony na stronie www.maxaudio.pl.
Proces jest banalnie prosty. Podstawowa zasada jest taka, że im mocniej rozbudujesz zestaw swojego kina domowego, tym większy rabat uzyskasz za poczynione zakupy.
Już za zestaw składający się z amplitunera oraz jednego z dodatkowych elementów, takich jak odtwarzacz DVD, kolumny głośnikowe lub subwoofer, uzyskujesz upust w wysokości 8% od jego ceny detalicznej (amplituner jest elementem obowiązkowym konfigurowanego zestawu). Dodając trzeci element, uzyskasz łączny upust 10%, a jeśli zdecydujesz się na zestaw składający się z czterech elementów, Twój łączny rabat wyniesie aż 12%. Możesz jeszcze okablować swój system. Jeśli z oferty maxaudio.pl wybierzesz dowolny przewód (głośnikowy, interkonekt, HDMI, sobwooferowy), to otrzymasz na niego rabat 20% od ceny detalicznej.

INFO www.maxaudio.pl


Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!