hi-fi

BOSTON ACOUSTICS KOLUMNY Z SERII M FIRMY

news |

Firma Boston Acoustics zaprezentowała nową serię wysokiej klasy kolumn głośnikowych, w skład której wchodzą na

Firma Boston Acoustics zaprezentowała nową serię wysokiej klasy kolumn głośnikowych, w skład której wchodzą na razie trzy modele: podłogowe M350 i M340 oraz podstawkowe M25.
Wszystkie modele serii M wykorzystują przetworniki wysokotonowe Extended Wide Bandwidth (EWB) drugiej generacji, a różnią się ilością i wielkością wooferów, a co za tym idzie wielkością obudów. Trójdrożne głośniki podłogowe M350, obsługujące pasmo 45Hz-30kHz, bazują na czterech przetwornikach niskotonowych o średnicy 13,3cm oraz jednej 11,4cm jednostce średniotonowej. Nieco mniejszy model M340, także trójdrożny, o takim samym paśmie przenoszenia, wyposażono w pięć driverów o średnicy 11,4cm - cztery niskotonowe i jeden średniotonowy. Z kolei M25 - dwudrożny model typu bookshelf, oparto na jednym wooferze o średnicy 13,3cm.
Pierwsze produkty z serii M - wspomniane M350, M340 i M25 ? są dostępne albo w kolorze czarnym o wysokim połysku, albo pokryte tradycyjnym fornirem orzechowym. Oba rodzaje wykończeń uzupełniono wstawkami z czarnej skóry. Kolejnych modeli uzupełniających serię można się spodziewać tej jesieni.

INFO www.bostona.eu/plJeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!