hi-fi

CARY AUDIO HH-1 WZMACNIACZ SŁUCHAWKOWY

news |

Firma Cary Audio wprowadziła do sprzedaży nowy wzmacniacz słuchawkowy.

Firma Cary Audio wprowadziła do sprzedaży nowy wzmacniacz słuchawkowy. HH-1 jest wzmacniaczem hybrydowym z lampowym przedwzmacniaczem i tranzystorową końcówką mocy. W urządzeniu wykorzystano parę lamp 6DJ8 (po jednej na kanał) oraz tranzystory MOSFET. Końcówka pracuje w całym zakresie głośności w klasie A, w konfiguracji single-ended. Tranzystory mają dźwiękową charakterystykę zbliżoną do lamp. Aby maksymalnie skrócić ścieżkę sygnałową użyto jedynie dwóch stopni wzmocnienia. Podobnie jak we wszystkich produktach Cary Audio wiele uwagi poświęcono konstrukcji zasilacza. Transformator ma trzykrotnie większą moc, niż ta, która według teorii powinna wystarczać, aby wzmacniacz pracował poprawnie.
HH-1 może napędzać słuchawki o impedancji od 30 do 600 ohm.
Po włączeniu aktywowany jest układ wyciszający dźwięk na 30 sekund, dzięki czemu w słuchawkach nie pojawiają się żadne nieprzyjemne trzaski, czy szumy. Urządzenie zostało zaprojektowane i wyprodukowane w USA.
HH-1 dostępny będzie w kolorach czarnym i srebrnym w cenie 6.400 zł.

INFO www.audiosystem.com.pl

Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!