s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Feliks Audio Envy w Q21

wydarzenie |
niezdefiniowano - Feliks Audio Envy w Q21

Salon Q21 gorąco zaprasza na odsłuchy słuchawkowego wzmacniacza lampowego polskiej produkcji Feliks Audio Envy.

W ofercie salonu Q21 pojawił się flagowy wzmacniacz lampowy polskiej produkcji Feliks Audio. Został on zaprojektowany, ręcznie wyprodukowany i poddany rygorystycznym testom w Lublińcu na Śląsku. Zbudowany na lampach 300B wzmacniacz wyróżnia się niezwykle przyjemną i uniwersalną barwą dźwięku, doskonałą reprodukcją detali, a także imponującą sceną dźwiękową potrafiącą mile zaskoczyć niejednego miłośnika słuchawkowego grania.

Feliks Audio Envy może być również używany jako przedwzmacniacz stereo zapewniając najwyższą jakość dźwięku zarówno w dużym, jak i słuchawkowym systemie. W salonie Q21 można sprawdzić go w obu tych zastosowaniach, w połączeniu z niezliczoną ilością kolumn, wieloma końcówkami mocy i pokaźną ilością słuchawek, w tym Meze Elite, Focal Utopia 2022, czy z wybranymi przez siebie modelami. Chętni proszeni są o wcześniejszy kontakt w celu umówienia się na odsłuchy.

Feliks Audio Envy Feliks Audio Envy

Cena wzmaczniacza w wersji podstawowej wynosi 29.500 złotych w wykończeniu Dąb a za dopłatą 1.000 złotych wersja Orzech. Istnieje także możliwość zakupu wzmacniacza w edycji Performance co związane jest z dopłatą 2.000 złotych. Dostępny jest także w ofercie sklepu internetowego Q21.

Źródło: informacja prasowa Q21