s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Podstawkowe odsłuchy w Q21

wydarzenie |
niezdefiniowano - Podstawkowe odsłuchy w Q21

Niedawno w sali odsłuchowej salonu Q21 znalazło się sporo sprzętów, a wiele z nich zagrało z klasą.

Dźwięk wydobywał się z kolumn podstawkowych Jean-Marie Reynaud Lucia, Buchardt P300 oraz Audiovector QR1. Pierwsze z nich oferują jednocześnie lekkie i głębokie brzmienie o bardzo szerokiej scenie. Buchardty P300 to konstrukcja grająca nieco ciemniej, opisywana przez niektórych jako rockowa. Niezwykle interesujące kolumny, które również mają świetną stereofonię dzięki swojej konstrukcji i pochylonemu frontowi. Audiovector QR1 to jedyne z nich, które zostały wyposażone w przetwornik wysokotonowy AMT, a do tego ma mocniej zaznaczoną górą, co doceni wiele osób.

Jako wzmacniacza użyto: Audiolaba 9000A, Marantza 40n i Vincenta SV-228, czyli trzy urządzenia o różnym podejściu do prezentowania muzyki. Audiolab posiada otwarte brzmienie o wysokiej muzykalności i świetnej kontroli w basie, podczas gdy Marantz 40N jest sprzętem o cieplejszej sygnaturze. Vincent z kolei to wzmacniacz hybrydowy, który wyróżnia się dynamiką i oferuje lampowe brzmienie z mocą tranzystora.

Podstawkowe odsłuchy w Q21

Każde z tych połączeń zagrało na swój sposób wyjątkowo i zwycięzcą mógł zostać każdy z nich, w zależności od oczekiwań. W salonie Q21 możecie posłuchać nieskończonej ilości połączeń i zestawów, również kina domowego. Nie czekaj, już teraz umów się na odsłuch.

Więcej o odsłuchiwanych urządzeniach dowiesz się na dedykowanej stronie.

Źródło: informacja prasowa Q21