s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Mark Levinson ML-50 w Audio Styl

wydarzenie |
niezdefiniowano - Mark Levinson ML-50 w Audio Styl

Jedną z gwiazd tegorocznej wystawy AVS 2022 były monobloki Mark Levinson ML-50. W ten weekend będzie można ich jeszcze raz posłuchać.

Wśród hi-endowych nowości zaprezentowanych na PGE Narodowym w Warszawie miała miejsce premiera pary jubileuszowych monofonicznych wzmacniaczy Mark Levinson ML-50 pracujących w klasie A, które zagrały wówczas po raz pierwszy w Polsce! Dla tych, którym nie udało się w weekend dotrzeć do stolicy, przygotowany został dodatkowy odsłuch w najbliższy weekend w Katowicach.

W autoryzowanym salonie Audio Styl (al. Roździeńskiego 91, 40-203 Katowice) zagra idealnie współbrzmiący duet w postaci monobloków Mark Levinson ML-50 oraz kolumn Revel Performa 328 Be. Chętni do wzięcia udziału w tym wydarzeniu powinni pojawić się w salonie Audio Styl w piątek, 4 listopada, w godzinach między 12.00, a 18.00 albo w sobotę, 5 listopada, w godzinach między 10.00 a 14.00. Goście mogą zabrać ze sobą własną muzykę i na własne uszy przekonać się, jak dobrze ona brzmi!

Mark Levinson ML-50 to ekskluzywne, monofoniczne, limitowane wzmacniacze, zapewniającym referencyjną wydajność wraz z luksusowym wzornictwem i kunsztem wykonania.

Mark Levinson ML-50 w Audio Styl

Mark Levinson ML-50 to monobloki prezentujące topologię Mark Levinson Pure Path, ze szklanym panelem górnym, oświetleniem wewnętrznym i elementami wzorniczymi inspirowanymi sławnymi wzmacniaczami z 50-letniej historii marki. Limitowany do zaledwie 100 par na całym świecie ML-50 jest ostatecznym wyrazem mocy, precyzji i czystości.

Chętnych do udziału w pokazie zachęcamy do kontaktu z salonem Audio Styl mailowo: biuro@audiostyl.pl lub telefonicznie: 32 258-95-76.

Źródło: informacja prasowa Suport