s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Raidho i Scansonic HD Roadshow 2022

wydarzenie |
niezdefiniowano - Raidho i Scansonic HD Roadshow 2022

Czterodniowe wydarzenie dla miłośników doskonałego dźwięku i kolumn głośnikowych skandynawskich marek Raidho oraz Scansonic HD.

Raidho i Scansonic HD Roadshow 2022 to czterodniowe wydarzenie prowadzone w czterech polskich mistach: Krakowie, Katowicach, Bielsku Białej i Poznaniu. W profesjonalnych salonach naszych partnerów handlowych będzie można posłuchać reprezentatywnych modeli kolumn głośnikowych Raidho z topowej serii: TD1.2, TD2.2 i TD3.8 oraz trzech modeli Scansonica HD: L14, M40 i MB5 B, które w przekrojowy sposób będą miały szansę przybliżyć audiofilom rozwiązania akustyczne obu marek.

Gościem specjalnym, obecnym podczas wszystkich prezentacji, będzie p. Lars Møller, reprezentujący obie duńskie marki od maja 2021 roku. Obserwatorzy rynku hi-fi mogą kojarzyć naszego gościa z jego, ponad 15-letniego zaangażowania we współpracę z marką Dali, gdzie piastował funkcję menadżera eksportu. Jego obecność podczas polskich prezentacji Raidho i Scansonic HD będzie idealną okazją do spotkań i pozyskania interesujących audiofili informacji.

Kalendarium prezentacji:

  • 3 października – Kraków, Studio 999, studio999.pl
  • 4 października – Katowice, MegaHz, megahz.com.pl
  • 5 października – Bielsko Biała, Hi-Fi Studio, hifistudio.pl
  • 7 października – Poznań, Audio Plaza, audioplaza.pl

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny. Zachęcamy zainteresowanych do bezpośredniego kontaktu z naszymi partnerami bedącymi gospodarzami Raidho i Scansonic HD Roadhow 2022.

Źródło: informacja prasowa Horn Distribution