s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

JBL Snow Party 2022

wydarzenie |
niezdefiniowano - JBL Snow Party 2022

JBL Snow Party to trzy dni wyjątkowych atrakcji w jednym z najlepszych ośrodków narciarskich, a także epickie występy muzyczne na żywo! Możesz tam być...

Od 21 do 24 kwietnia 2022 roku w Val Thorens (Francja) odbędzie się niezapomniane JBL Snow Party. Jeśli weźmiesz udział w konkursie organizowanym przez JBL, będziesz miał szansę na trzy dni w ośrodku narciarskim z imprezami prowadzonymi przez ekskluzywnych międzynarodowych DJ-ów.
Co trzeba zrobić? Wystarczy kupić produkt JBL w sklepach sieci Media Markt lub Media Expert w okresie od 10 września 2021 r. do 10 marca 2022 r., a następnie zarejestrować się na stronie internetowej JBL (https://pl.jbl.com/snowparty-2022.html). Podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, a także odpowiedzieć na pytanie: "Dlaczego to Ciebie powinniśmy zaprosić na JBL SnowParty?" oraz przedstawić dowód zakupu. Jeśli Twoje zgłoszenie wygra, czeka Cię niezapomniane doświadczenie w ramach największej imprezy w Alpach.

W żadnym innym europejskim ośrodku narciarskim nie można znaleźć się bliżej nieba. Słynny ośrodek sportów zimowych Val Thorens znajduje się na wysokości 2300 m n.p.m. Zapierający dech w piersiach widok na Alpy francuskie, szwajcarskie i włoskie to jeden z niekwestionowanych atutów tego miejsca. Dlatego też uważany jest za najwyżej położony ośrodek w Europie. Na popularność Val Thorens wpływa niewątpliwie fakt, że znajduje się w obrębie Les Trois Vallées, który ze swoimi trzema dolinami i 600 kilometrami tras zjazdowych uważany jest za największy połączony teren narciarski na świecie. Val Thorens jest również niezawodny w kontekście śniegu, gdyż znajduje się na bezkonkurencyjnej wysokości.
Czego można spodziewać się po wygranej? Podróży do Val Thorens za darmo i w dobrym stylu, zakwaterowania w luksusowym hotelu Club Med, powitalnego drinka i kolacji, zanim zacznie się zabawa. Całego dnia na stoku lub relaksu przed imprezą après-ski. Powrotu do domu ze wspaniałymi wspomnieniami i niesamowitymi zdjęciami.
Brzmi dobrze? Weź udział w konkursie i sprawdź, czy dopisze Ci szczęście.
Źródło: informacja prasowa Suport