s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Top Hi-Fi & Video Design w Częstochowie

wydarzenie |
niezdefiniowano - Top Hi-Fi & Video Design w Częstochowie

Top Hi-Fi & Video Design, ogólnopolska sieć specjalistycznych salonów audio-wideo, poszerza się o nowy, 19. punkt na mapie Polski.

Częstochowa jest kolejnym miastem Polski, w którym miłośnicy muzyki oraz wszyscy zainteresowani systemami hi-fi, high-end, kina domowego i telewizorów premium zyskają łatwy dostęp do wysokiej klasy urządzeń. 27 maja br. swoją działalność rozpoczyna 19. w Polsce sklep sieci Top Hi-Fi & Video Design. Nowy salon, podobnie jak już istniejące, oferuje najszerszą na rynku gamę wysokiej jakości urządzeń audio-wideo i zapewnia specjalistyczną pomoc doświadczonych ekspertów.

Dzięki funkcjonalnie zaprojektowanemu wnętrzu i profesjonalnie przygotowanej sali odsłuchowej klienci mogą nie tylko zobaczyć sprzęt "na żywo" i porównać go z innymi urządzeniami, lecz także w komfortowych warunkach ocenić jego możliwości. Na klientów czeka bogata oferta urządzeń hi-fi, high-end, kina domowego i nowych mediów. W ciągłej sprzedaży znajdują się liczne modele z niemal każdej kategorii cenowej i produktowej – od kolumn głośnikowych, przez wzmacniacze i źródła dźwięku, aż do wszelkiego rodzaju akcesoriów niezbędnych do skompletowania nawet najwyższej klasy systemu stereo lub kina domowego.
Top Hi-Fi & Video Design w Częstochowie
Szczególną uwagę zwracamy także na specjalnie zaprojektowaną salę odsłuchową, w której można przetestować najwyższej klasy obraz dostarczany przez telewizory marki Loewe oraz system kina domowego Dolby Atmos w zabudowie złożonej z głośników instalacyjnych Bowers&Wilkins.
Top Hi-Fi & Video Design w Częstochowie
Oprócz bogatej oferty zaletą częstochowskiego salonu Top Hi-Fi & Video Design jest także jego położenie. Sklep znajduje przy ul. Sobieskiego 2, w pobliżu dworca kolejowego i w bezpośrednim sąsiedztwie dworca autobusowego, zaledwie kilkaset metrów od centrum miasta. Salon zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, a w soboty od 10 do 14. Z konsultantami salonu można także skontaktować się telefonicznie pod numerem 34 355 48 68 oraz mailowo pod adresem czestochowa@tophifi.pl.
Top Hi-Fi & Video Design w Częstochowie
W salonie Top Hi-Fi & Video Design obsługuje odbiory internetowe i przyjmuje zgłoszenia serwisowe. Ponadto klienci mogą umawiać się na odsłuchy sprzętu, w tym celu można skorzystać z opcji rezerwacji miejsca w sali odsłuchowej. Zmotoryzowani miłośnicy dobrego brzmienia odwiedzający sklep w Częstochowie mają do dyspozycji bezpłatny parking położony z boku budynku.
Źródło: informacja prasowa Top Hi-Fi & Video Design