s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Otwarcie sklepu Na Temat Audio

wydarzenie |
niezdefiniowano - Otwarcie sklepu Na Temat Audio

Od dziś Warszawa ma nowy sklep - Na Temat Audio będący wyjątkowym miejscem dla wszystkich entuzjastów dobrego brzmienia.

Dziś o godzinie 12 nastąpiło otwarcie nowego sklepu ze sprzętem Hi-Fi Na Temat Audio. Sklep mieści się w Warszawie przy ulicy Woronicza 31. Jego powstanie jest połączeniem pasji i zaangażowania osób od lat związanych ze sprzedażą sprzętu Hi-Fi.

Na powierzchni blisko 200 m2 będzie można zobaczyć wiele uznanych i legendarnych konstrukcji, takich jak brytyjskie kolumny PMC, czy głośniki serii Prestige szkockiej firmy Tannoy. Jeśli do tego dodamy możliwość obejrzenia i posłuchania urządzeń cenionej amerykańskiej firmy Balanced Audio Technology i wielu wielu innych otrzymamy miejsce będące obowiązkowym punktem na mapie wszystkich audiofili i melomanów. Do dyspozycji klientów oprócz sali ekspozycyjnej zostanie oddana również profesjonalnie przygotowana sala odsłuchowa oraz czekać będą doświadczeni doradcy.
Otwarcie sklepu Na Temat Audio
W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną, oficjalne, huczne otwarcie zostało przeniesione na inny termin. Każdy z odwiedzających sklep, w tych wyjątkowych chwilach może być spokojny, gdyż wszelkie wizyty odbywać się będą z zachowaniem koniecznych środków bezpieczeństwa, z czasowym zamknięciem salonu celem indywidualnych spotkań włącznie.
Otwarcie sklepu Na Temat Audio
Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są pod numerem telefonu +48 577-029-968, pod adresem mailowym info@natemataudio.pl lub na stronie www.salon.natemataudio.pl
Źródło: informacja prasowa EIC