s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Premiera Audio Reveal Second

wydarzenie |
niezdefiniowano - Premiera Audio Reveal Second

Nautilus oraz Audio Reveal zapraszają wszystkich chętnych na premierową prezentację najnowszego wzmacniacza Second.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma Audio Reveal wprowadza na rynek nowy model wzmacniacza zintegrowanego opartego na lampach z serii KT.

Audio Reveal Second, wykorzystuje lampy KT150 i oferuje 20 wat mocy na kanał, co pozwala bezproblemowo wysterować nawet największe kolumny z niską skutecznością. Zastosowanie dwóch osobnych transformatorów zasilających umożliwiło osiągnięcie jeszcze większej separacji kanałów, a co za tym idzie, scena muzyczna jest jeszcze szersza i głębsza. Należy wspomnieć o sekcji przedwzmacniacza, w której zostały użyte lampy 12AX7 oraz 12BH7, ta ostatnia była projektowana do urządzeń wymagających najniższego poziomu mikrofonowania.
Wzmacniacz Audio Reveal Second
Audio Reveal Second rozszerza rodzinę wzmacniaczy tej marki. W stosunku do modelu First jest wzmacniaczem dla jeszcze bardziej wymagających audiofilów. Jego cena detaliczna została ustalona na 29.900 złotych.
Wzmacniacz Audio Reveal Second
Wzmacniacz Audio Reveal Second
Premiera odbędzie się w czwartek 12 grudnia 2019 w salonie Nautilus Kraków, przy ul. Malborska 24 w godzinach 11:00-19:00. Wydarzenie uświetni muzyka z rocznicowych wydawnictw ECM i Blue Note.
Źródło: informacja prasowa Audio Reveal