s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Strefa słuchawek na Audio Video Show 2019

wydarzenie |
niezdefiniowano - Strefa słuchawek na Audio Video Show 2019

Stałym elementem wystawy Audio Video Show jest największa w Polsce specjalna strefa słuchawek, która zostanie ulokowana na PGE Narodowym.

W obecnych czasach platformy streamingowe dominują na całym świecie, natomiast urządzenia przenośne są dla wielu użytkowników głównym źródłem odtwarzania muzyki. Dzięki temu zjawisku rynek słuchawek rokrocznie zwiększa swoje udziały. Strefa słuchawek podczas Audio Video Show 2019 pozwala każdemu przekonać się nie tylko o mnogości dostępnych modeli urządzeń, ale także o ich jakości.

Ponad 50 wiodących producentów słuchawek oraz akcesoriów odsłuchowych wysokiej jakości zaprezentuje swoje najlepsze rozwiązania. Wśród nich znajdą się tak znane firmy jak JBL, Sennheiser, Panasonic, Philips, Beyerdynamic czy Audio-Technica. Oprócz słuchawek dostępne do testowania będą także odtwarzacze przenośne oraz wzmacniacze słuchawkowe.
Strefa słuchawek na Audio Video Show 2019
Zwiedzający znajdą w strefie urządzenia w każdym przedziale cenowym: od 100 do 100 000 złotych. Kluczową zaletą strefy słuchawek jest możliwość przetestowania prezentowanych modeli za pomocą własnego telefonu lub odtwarzacza muzyki. Jest to jedyna w Polsce wystawa o takim charakterze.
Strefa słuchawek na Audio Video Show 2019
Rynek słuchawek w ostatnich latach rozwinął się bardzo mocno. Sam mam po kilka par takich urządzeń, w zależności od potrzeb: różne modele do pracy dziennikarskiej, didżejskiej, czy też do słuchania muzyki w domu lub na przenośnych odtwarzaczach. Zawsze zaglądam na strefę słuchawek podczas Audio Video Show – to najlepsze miejsce, by rozeznać się w panujących aktualnie trendach – powiedział Hirek Wrona, ceniony dziennikarz muzyczny.
Strefa słuchawek na Audio Video Show 2019
W dniach 8-10 listopada luksusowe sale warszawskich hoteli Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski oraz loże PGE Narodowego kolejny raz będą miejscem, w którym zostaną pokazane rozwiązania audio i video ze wszystkich półek cenowych. Odwiedzający będą mogli zobaczyć zarówno mobilne rozwiązania technologiczne do codziennego użytku za kilkaset złotych, jak i systemy audio oraz video warte nawet kilkaset tysięcy.
Strefa słuchawek na Audio Video Show 2019
Audio Video Show – to największa w Polsce i druga co do wielkości wystawa sprzętu audio i video w Europie. Można na niej zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, jak m.in.: zestawy audio, słuchawki, telewizory i projektory. Audio Video Show to jedyne miejsce, gdzie można osobiście posłuchać oraz obiektywnie porównać wiele urządzeń z niemal wszystkich pułapów cenowych. Równolegle z prezentacją sprzętu odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio i video oraz koncerty.
Foto: Dariusz Kawka
Źródło: informacja prasowa Audio Video Show