s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Audio Video Show 2016 za nami

wydarzenie |
niezdefiniowano - Audio Video Show 2016 za nami

Dwudziesta edycja wystawy Audio Video Show była bez wątpienia największą i najbardziej atrakcyjną ze wszystkich dotychczasowych

Tegoroczny Audio Video Show bez wątpienia przejdzie do historii z racji jubileuszu 20-lecia, ale także ze względu na to, iż była to dotychczas największa i najbardziej okazała impreza w swojej wieloletniej historii. Już poprzednia edycja była wielkim zaskoczeniem, ale tegoroczna wystawa przeszła nasze najśmielsze oczekiwania i to pod każdym względem – wielkości, ilości wystawców, ilości i jakości prezentowanego sprzętu, jak również gości zagranicznych. Jak przed każdą kolejną edycją mieliśmy ściśle nakreślony plan działania, a więc wykaz prelekcji i najciekawszych prezentacji oraz listę dystrybutorów i producentów, których koniecznie chcieliśmy odwiedzić. Ale już pierwszego dnia wystawy czyli w piątek 4 listopada okazało się, że dobre chęci nie wystarczą, gdyż ogrom atrakcji jaki zaserwowali nam organizatorzy i dodatkowo sami dystrybutorzy/producenci, położył na łopatki wszystkie nasze wstępne założenia. Dlatego serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy znaleźli dla nas czas na rozmowy i prezentacje i jednocześnie przepraszamy wszystkich, których tym razem nie udało nam się odwiedzić. Ale już za rok będzie szansa, aby to wszystko naprawić.

Dobra wiadomość jest taka, że w tym roku zebraliśmy tak dużo ciekawych materiałów – wykonaliśmy nieprawdopodobną ilość zdjęć, zrealizowaliśmy mnóstwo wywiadów w tym także wideo, dotarliśmy do konstruktorów niektórych urządzeń i poznaliśmy tajemnice ich niepowtarzalnego brzmienia, a rozmawialiśmy z m.in.: Dr. Rolandem Gauderem (Gauder Akustik, Hansem Ole Vitusem (Vitus Audio), Gerhardem Hirtem (Ayon Audio). Wszystkie te materiały będziemy systematycznie publikować. Ponadto podczas Audio Video Show udało nam się pozyskać do testów redakcyjnych wiele wspaniałych urządzeń, tak więc ciekawych materiałów nie zabraknie nam na kilka kolejnych wydań naszego magazynu cyfrowego. Dlatego już dziś zapraszamy do lektury przyszłych numerów i przypominamy, że wydanie listopadowe ukazało się w przeddzień Audio Video Show – można je czytać za darmo zarówno na urządzeniach mobilnych: iPad, smartfonach i tabletach z Androidem, jak również na komputerach.
Dziękujemy organizatorowi Audio Video Show, jak również wszystkim, którzy przyczynili się do takiego sukcesu wystawy!
INFO www.audioshow.pl