s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Audio Video Show 2016 - co warto zobaczyć [10]

wydarzenie |
niezdefiniowano - Audio Video Show 2016 - co warto zobaczyć [10]

Firma Rafko Dystrybucja zaprezentuje podczas Audio Video Show kilka premierowych urządzeń, m.in. HiFiMAN SuperMini i Edtion S i Definitive Technology BP9080x

Rafko Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce zaprezentuje na wystawie Audio Video Show najnowsze słuchawki marki HiFiMAN – modeleSuperMini i Edition S. Oba urządzenia, ale także modele starsze HE-1000 i Edition X, będzie można odsłuchać na stoisku słuchawkowym HiFiMANa.

Kolejną premierą podczas Audio Video Show będą kolumny BP9080x marki Definitive Technology. Zostały one wyposażone we wbudowany dwudrożny moduł dla efektów kinowych Dolby Atmos oraz DTS:X. Pomimo to producent dedykuje kolumny także do hi-endowego odsłuchu stereo. Stąd na Audio Video Show kolumny będą grały w systemie stereo wraz z elektroniką Musical Fidelity w postaci wzmacniacza M3si oraz strumieniowego odtwarzacza plików Encore. Urządzenia będą połączone okablowaniem Melodika z serii Brown Sugar.
Definitive Technology
Ciekawostką jest fakt, że podczas targów CEDIA 2016 - najważniejszej imprezie skupiającej instalatorów systemów audiowizualnych i multiroom w Stanach Zjednoczonych - kolumny z serii BP9000, czyli BP9080x uznano za najlepsze aktualnie kolumny podłogowe dostępne na amerykańskim rynku, który jest przecież znacznie bardziej konkurencyjny niż Polski. Warto więc będzie posłuchać tych kolumn w akcji w Warszawie.
INFO www.audioshow.pl