s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Audio Video Show 2016 - co warto zobaczyć [3]

wydarzenie |
niezdefiniowano - Audio Video Show 2016 - co warto zobaczyć [3]

Podczas Audio Video Show 2016 słuchawki Sennheiser HE 1 będą najjaśniejszą gwiazdą wśród słuchawek

Uczestnicy poprzedniej wystawy w 2015 roku mogli posłuchać legendarnych słuchawek z 1991 roku, Sennheiser Orpheus. Wówczas było już wiadomo, że Sennheiser powróci z następcą tej słynnej konstrukcji i w marcu 2016 roku miała miejsce oficjalna polska premiera słuchawek elektrostatycznych HE 1, które tradycję Orpheusa przenoszą na zupełnie nowy poziom. Reprodukcja dźwięków, które są tak naturalne, jak jest to tylko możliwe: wraz z nowym systemem słuchawkowym HE 1 firma Sennheiser przybliżyła się do tego ideału bardziej, niż ktokolwiek wcześniej. Serce wzmacniacza to osiem lamp elektronowych, które pracują w klasie określanej jako Cool Class A. Prąd znamionowy kierowany do słuchawek wynosi zaledwie około 5W, co jest niespotykane w słuchawkach elektrostatycznych. Sygnał z materiałem muzycznym jest symetrycznie przesyłany do wzmacniacza wysokich napięć, zintegrowanego w słuchawkach, i wzmacniany dopiero w tym miejscu. Takie rozwiązanie gwarantuje ekstremalnie wysoką wierność charakterystyki impulsowej.

Podczas Audio Video Show będzie można skorzystać z kilkuminutowej sesji odsłuchowej systemu HE 1. Wraz ze słuchawkami pracować będzie audiofilskiej klasy odtwarzacz i DAC marki Accuphase, dzięki uprzejmości jej polskiego dystrybutora, firmy Nautilus.
słuchawki hi-fi Sennheiser
Oczywiście to niejedyne gwiazdy, które będą obecne w sali Sennheisera na Audio Video Show. Niewątpliwym zainteresowaniem będą się cieszyć także inne modele słuchawek Sennheisera: audiofilskie HD800S, HD800 i HD700, kultowe otwarte HD650 i HD600, zamknięte HD630VB oraz cała linia MOMENTUM. Ponadto grać będą audiofilskie wzmacniacze słuchawkowe HDVD 800. W tym roku na stanowisku Sennheisera obecne będą także wszystkie najważniejsze linie słuchawek konsumenckich, takich jak nowe serie HD500, HD400 oraz HD200 czy linia URBANITE.
INFO www.audioshow.pl